2021/12/02
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۱ آذر
دیباچه
سریال پلاک 13 چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار

سریال پلاک 13 چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار

سریال پلاک 13 مجموعه طنز شبکه 3 است. جزییات کامل درباره این سریال را اینجا بخوانید.

دوات آنلاین -سریال پلاک 13 مجموعه ای طنز است که هر شب از شبکه 3 پخش می شود. این سریال به کارگردانی آرش معیریان مضمونی خانوادگی دارد.

عکسی از سریال پلاک 13

تعداد قسمت های سریال پلاک 13

سریال پلاک 13 قرار است در 90 قسمت پخش شود. پیش از این و در سال های دور سریال های 90 شبی طنز رونق زیادی داشت و مهران مدیری در این زمینه مجموعه های متعددی را ساخت و مهران غفوریان نیز سریال زیر آسمان شهر را کارگردانی کرد که همه این سریال ها مورد توجه قرار گرفتند اما چند سالی است که ساخت و پخش اینگونه مجموعه ها متوقف شده بود.

عکسی از سریال پلاک 13

بازیگران سریال پلاک 13

علی صادقی، شهره سلطانی، امیرحسین صدیق، اردلان شجاع‌کاوه، نگار عابدی، حسین رفیعی، محمود جعفری، مهران ضیغمی، سامان دارابی، فرزانه سهیلی، ستاره حسینی و...  بازیگران این سریال هستند.

 

ساعت پخش و تکرار از شبکه 3

سریال پلاک 13 قرار است هر شب ساعت 8 از شبکه 3 پخش شود البته همان طور که می دانید ممکن است پخش مستقیم فوتبال یا مسابقات ورزشی دیگر این رنامه را تغییر بدهد.  ساعت تکرار این سریال نیز حدود یک ربع به 2 بامداد و 3 بعد از ظهر روز بعد خواهد بود.

 

کارنامه
صفحه اصلی گاج مارکت
کلید واژه
دیدگاه‌ها
حدیث 1400/08/28
سریال پلاک ۱۳ خیلی خوب و سرگرم کنندس

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.