2023/12/11
۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
قتل هولناک همسر سابق به دست پیرمرد

قتل هولناک همسر سابق به دست پیرمرد

روز حادثه با همسر سابقم درگیر شدیم و خفه‌اش کردم. بعد جسد او را مثله کردم و در مناطق تهران رها کردم.

دوات آنلاین -مرد سالخورده که سه ‌سال قبل همسر سابقش را به قتل رسانده و متواری شده بود بازداشت شد. وی پس از انتقال به زندان تلاش کرد به زندگی خودش پایان دهد، اما با کمک مأموران از مرگ فاصله گرفت. او در آخرین بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت که عذاب وجدان رهایش نمی‌کرده برای همین تصمیم به خودکشی گرفته بود. وی توضیح داد که جسد را مثله کرده و در نقاط مختلف شهر رها کرده است.

 

گم شدن زن میانسال

به نوشته روزنامه جوان، اوایل دی‌سال‌۹۷ زن میانسالی در تهران سراسیمه به اداره پلیس رفت و از گم شدن ناگهانی خواهر ۴۵ ساله‌اش خبر داد.

 

وی در توضیح ماجرا گفت: چند سال قبل خواهر کوچکم شیما با مردی به نام بهنام که همسرش فوت کرده‌بود، ازدواج کرد. مدتی آن‌ها با هم زندگی کردند از آنجایی که اختلاف سنی زیادی با هم داشتند و خواهرم خیلی کوچکتر از شوهرش بود کم کم با هم مشکل پیدا کردند و سرانجام خواهرم از او جدا شد. پس از این شیما همراه من زندگی می‌کرد تا اینکه روز قبل برای ملاقات با شوهر سابقش از خانه بیرون رفت و دیگر به خانه برنگشت. الان احتمال می‌دهم برای او اتفاق بد رخ داده باشد و درخواست کمک دارم.

 

با شکایت زن میانسال پرونده به دستور بازپرس جنایی در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره‌یازدهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

بررسی‌های پلیس نشان داد شیما آخرین بار با شوهر سابقش دیده شده‌است. بنابراین تیم جنایی در نخستین گام بهنام۷۰‌ساله را به اداره پلیس احضار و از وی تحقیق کردند.

 

وی در ادعایی گفت: چند سال قبل همسرم فوت کرد و من و بچه‌هایم را تنها گذاشت. وقتی بچه‌هایم بزرگ شدند و ازدواج کردند من تنها‌تر شدم و به فکر ازدواج افتادم تا اینکه با شیما و خواهرش آشنا شدم و بعد با شیما ازدواج کردم. زندگی خوبی داشتیم، اما کم‌کم به خاطر اختلاف سن که از من ۳۰‌سال کوچکتر بود با هم به مشکل برخوردیم. خیلی تلاش کردم با او کنار بیایم، اما فایده‌ای نداشت و در نهایت از من جدا شد. از آنجایی که شیما را خیلی دوست داشتم همیشه تلفنی با او در تماس بودم و می‌خواستم به زندگی برگردد به همین خاطر روز حادثه با او قرار ملاقات گذاشتم و با هم حرف زدیم، اما دوباره به توافق نرسیدیم و از هم خدا‌حافظی کردیم و دیگر از او خبری ندارم.

 

فرار مشکوک

با انکار مرد سالخورده تحقیقات مأموران ادامه پیدا کرد، اما هیچ ردی از زن گمشده پیدا نکردند تا اینکه متوجه شدند، بهنام پس از گذشت چند روز از بازجویی محل زندگی‌اش را تغییر داده و به مکان نامعلومی گریخته است. بدین ترتیب مأموران به بهنام مشکوک شدند و وی را به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار دادند.

 

از سوی دیگر مأموران در بازرسی از خانه بهنام متوجه لکه‌های خونی روی در و دیوار شدند که حکایت از آن داشت جنایتی در آنجا رخ داده ‌است. مأموران تحقیقات خود را ادامه دادند تا اینکه پس از گذشت سه‌سال از حادثه موفق شدند متهم را بازداشت کنند.

 

اعتراف به قتل پس از خودکشی

متهم پس از دستگیری جرم خود را دوباره انکار کرد و همان ادعای قبلی خود را تکرار کرد. متهم در حالی که مدعی بود از سرنوشت همسر سابقش بی‌خبر است با توجه به دلایل و شواهد مجرم شناخته شد و راهی زندان شد. چند روز قبل به مأموران پلیس خبر رسید متهم در زندان اقدام به خودکشی ناموفق کرده و روانه بیمارستان شده ‌است.

 

متهم پس از بهبودی نسبی با اعتراف به قتل همسر سابقش گفت: وقتی طلاق گرفت خیلی تلاش کردم به زندگی بر گردانمش، اما تلاشم بی‌فایده بود تا اینکه روز حادثه با هم درگیر شدیم و خفه‌اش کردم. بعد جسد او را مثله کردم و در مناطق تهران رها کردم. من خیلی تلاش کردم مأموران را فریب دهم به همین خاطر قتل را انکار کردم، اما در زندان عذاب وجدان رهایم نمی‌کرد تا اینکه تصمیم گرفتم به زندگی‌ام پایان دهم، اما وقتی نجات پیدا کردم به قتل اعتراف کردم.

 

متهم در ادامه به دستور قاضی حبیب‌الله صادقی برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.