2023/12/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
تحقیقات ویژه درباره مرگ مرموز دختر دانشجوی پزشکی

تحقیقات ویژه درباره مرگ مرموز دختر دانشجوی پزشکی

جسد این دختر پشت فرمان خودرواش در نزدیکی بیمارستان محل کارش پیدا شد.

دوات آنلاین -ماموران پلیس تهران جسد دانشجوی پزشکی را که داخل خودرواش به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته بود، کشف کردند. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

 

به نوشته روزناه جوان، ساعت یک و 42 دقیقه بامداد دیروز سه شنبه بیست و دوم تیر قاضی حبیب الله صادقی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۶۴ قائم از مرگ مشکوک دختر جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

آغاز تحقیقات پلیسی

تیم جنایی در محل حادثه در نزدیکی بیمارستانی در شمال تهران پشت فرمان خودروی پژو ۲۰۶ سواری با جسد دختر ۳۲ساله ای روبه رو شدند که به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته بود.

 

نخستین بررسی ها نشان داد دختر فوت شده دانشجوی پزشکی بوده و در بیمارستانی در آن نزدیکی کار می کرده است.

 

همچنین مشخص شد جسد دختر جوان از سوی خانواده اش کشف شده و به مأموران پلیس خبر داده شده است.

 

بدین ترتیب ماموران پلیس ابتدا از خانواده وی تحقیق کردند. یکی از اعضای خانواده دختر فوت شده گفت: دخترم در بیمارستان مشغول به کار بود و گاهی هم شیفت شب می ماند. او شب قبل شیفت بود و قرار بود امشب به خانه بیاید. ما منتظر او بودیم اما خبری از دخترم نشد که نگرانش شدیم و با تلفن همراهش تماس گرفتیم. وقتی دخترم جواب نداد بیشتر نگران شدیم و با بیمارستان تماس گرفتیم، اما همکارانش هم گفتند که او در بیمارستان نیست.

 

وی ادامه داد: در حالی که هر لحظه نگرانی ما بیشتر می شد از خانه بیرون آمدیم و به طرف محل کارش به راه افتادیم که در نزدیکی بیمارستان محل کارش متوجه خودرواش شدیم که کنار خیابان پارک بود. وقتی در خودرو را باز کردیم با جسد بی جان دخترم پشت فرمان روبه رو شدیم و موضوع را به پلیس خبر دادیم.

 

وی در پایان گفت: دخترم خواستگار داشت و قرار بود به زودی مراسم ازدواج برای او بگیریم و راهی خانه بختش کنیم اما مرگ ناگهانی و مشکوک او ما را سیاهپوش کرد.

 

 

در ادامه جسد دختر جوان به دستور بازپرس جنایی برای انجام آزمایش های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد. تحقیقات درباره این حادثه از سوی مأموران پلیس ادامه دارد

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.