2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
درخشش پدرام شریفی در نقش نادر سرمد در سریال می خواهم زنده بمانم

درخشش پدرام شریفی در نقش نادر سرمد در سریال می خواهم زنده بمانم

پدرام شریفی در دو سریال هم گناه و می خواهم زنده بمانم نقش جوانی عاشق پیشه را بازی کرده است البته این نقش ها تفاوت های زیادی با هم دارند.

دوات آنلاین -پدرام شریفی یکی از بازیگران جوان است که در دهه 90 وارد سینما شد و در آثاری مانند ماهی و گربه، متولد 65، سیانور، سال دوم دانشکده من و شبی که ماه کامل شد ایفای نقش کرد. این بازیگر در یک سال و نیم گذشته با دو سریال هم‌گناه و می‌خواهم زنده بمانم در نمایش خانگی، بیشتر از قبل شناخته شد و با بی همه چیز نیز در جشنواره فجر 99 حضور موفقی داشت. پدرام شریفی در این دو سریال و فیلم سینمایی نقش جوان عاشق‌پیشه قصه را بازی کرده، اما خودش را تکرار نکرده و بازی خوبی در این آثار داشته است.

پدرام شریفی در سریال هم گناه

بازی بی‌اغراق پدرام شریفی در هم‌گناه و بی‌همه چیز

خراسان نوشت: پدرام شریفی در سریال هم‌گناه، نقش پیمان را بازی می‌کرد که از بیماری روحی و روانی رنج می‌برد، به همین دلیل در خیالاتش با مادرش زندگی می‌کرد. پیمان در نقش یک فرد عاشق و آرام وارد زندگی دخترعمویش شد تا از او انتقام بگیرد. پدرام شریفی با بازی خوب و دور از ‌اغراق خود، حضور باورپذیری در نقش پیمان داشت. او در نیمه اول قصه نقاب پیمان عاشق و مهربان را داشت و هرچه به افشای حقیقت نزدیک شدیم، آرام‌آرام در جلد پیمان دیوانه فرو رفت.

 

او از همان ابتدا نفوذناپذیری، مرموز بودن و ناشناخته بودن کاراکتر را به درستی در رفتارها و حالت‌های چهره‌اش نشان داد و در انتها مخاطب را غافلگیر کرد. پدرام شریفی پس از این سریال در فیلم بی‌همه‌چیز هم در نقش شخصیت عاشق قصه دیده شد. او در این فیلم نقش معلم جوانی در دهه 40 را بازی می‌کند که به دختر یکی از افراد معتمد روستا علاقه مند است. این شخصیت برخلاف پیمان، کاراکتر پیچیده‌ای نیست و پدرام شریفی هم به واسطه بازی خوب خود همان طور که باید او را بشناسیم، یعنی مهربان، عاشق و قربانی بدخواهی‌های دیگران جلوه   و احساسات کاراکتر را کاملا به مخاطب منتقل می‌کند.

پدرام شریفی در سریال می خواهم زنده بمانم

حضور باورپذیر در نقش نادر سرمد در سریال می‌خواهم زنده بمانم

پدرام شریفی این روزها سریال می‌خواهم زنده بمانم را در حال انتشار دارد و با این مجموعه هم یکی از بهترین نقش‌های خود را تجربه کرده است. او در این سریال هم نقش معلمی عاشق را بازی کرده که به دلیل از دست دادن هما دختری که قصد دارد با او ازدواج کند، به شخصیت دیگری تبدیل می‌شود.

 

هرچند که بعضی ویژگی‌های این نقش با شخصیت او در بی‌همه‌چیز بی‌شباهت نیست، اما او در سریال بازی متفاوتی دارد و خودش را تکرار نمی‌کند. او هنگام دیدن هما در کنار همسرش، به خوبی احساساتی مانند خشم، کینه و حسرت را در چشم‌ها و رفتارهای کنترل نشده‌اش نشان می‌دهد و تحول نادر عاشق ابتدای قصه را به درستی به نمایش می‌گذارد. شریفی در قسمت‌های اخیر سریال هم وجهه منفی شخصیت اش را پررنگ‌تر از قبل نشان می‌‎دهد و در نقش فردی که سرشار از نفرت و انتقام است، مخاطب را با خود همراه می‌کند.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.