2023/12/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
زمان شروع فصل دوم سریال می خواهم زنده بمانم کی است

زمان شروع فصل دوم سریال می خواهم زنده بمانم کی است

انتظارها برای شروع فصل دوم سریال می خواهم زنده بمانم شروع شده است.

دوات آنلاین -سریال می خواهم زنده بمانم با داستان پرکشش و بازی خوب بازیگرانش توانست در شبکه نمایش خانگی جای خود را باز کند و بینندگان زیادی را به خود اختصاص دهد. حالا همه منتظر هستند تا فصل دوم این سریال شروع شود.

 

داستان فصل اول سریال می خواهم زنده بمانم در دهه 60 رخ داد. هما حقی، امیر شایگان و نادر سرمد مثلثی را تشکیل دادند که وقایع مربوط به آنها بسیار تماشایی بود. در این سریال هم عشق وجود داشت و هم نفرت. هم امید و هم ناامیدی. هم ترس و هم شجاعت.

 

مثلث عشقی موضوع تازه ای نیست اما همین مثلث در سریال می خواهم زنده بمانم به شکلی جذاب و درست روایت شد. شخصیت ها در جای خودشان بودند. درست بازی می کردند. رفتارها و گفتارهایشان دقیق و مطابق منطق داستان پیش رفت و ... همه این عوامل در کنار بازی خوب همه بازیگران به ویژه حامد بهداد سریال را جذاب کرد. البته در پایان شاهد وقایع خونینی بودیم.

عکسی از سریال می خاوهم زنده بمانم

زمان پخش فصل دوم سریال می خواهم زنده بمانم

فصل اول این سریال در 20 قسمت به پایان رسید. نادر سرمد کشته و شایگان دستگیر شد اما این همه ماجرا نیست و حکایت همچنان باقی است. حالا باید منتظر فصل دوم باشیم. در این فصل پرش زمانی داریم و به زمان حال می رسیم تا ببینیم شخصیت ها اکنون چه می کنند و زندگی شان چه تغییراتی کرده و به کجا رسیده اند. تکلیف کاوه و شیوا چه می شود؟ هما چه می کند؟ همایون حقی چه اوضاعی دارد و چه اتفاقاتی برای شایگان رخ خواهد داد؟

 

برای تماشای فصل دوم سریال می خواهم زنده بمانم باید منتظر بمانیم. این فصل هنوز در مرحله پیش تولید است و چند ماه کار دارد. یعنی باید تا بهار سال 1401 در انتظار بمانیم.

 

در این مدت سریال های دیگر جایگزین می خواهم زنده بمانم می شوند و اتفاقا ترافیک مجموعه های جذاب در شبکه نمایش خانگی سنگین است.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.