2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
آشنایی با رویا حسینی بازیگر نقش می جان در سریال کلبه ای در مه

آشنایی با رویا حسینی بازیگر نقش می جان در سریال کلبه ای در مه

رویا حسینی در سریال کلبه ای در مه نقش می جان را بازی کرده است. با زندگینامه او آشنا شوید.

دوات آنلاین -رویا حسینی از جمله بازیگران جوانی است که برای رسیدن به اهدافش تلاش زیادی کرده است. او با بازی در نقش می جان در سریال کلبه ای در مه بسیار شناخته شده است. بیوگرافی او را بخوانید.

رویا حسینی بازیگر نقش می جان در سریال کلبه ای در مه

تلاش رویا حسینی برای بازیگر شدن

رویا حسینی در دانشگاه بازیگری خوانده و برای این که به حرفه مورد علاقه اش مشغول شود بسیار تلاش کرده است. او در گفت و گو با آرت تاک گفته است: سینما بعد از فارغ التحصیلی ام جزو اولویت های زندگی من بود؛ مخصوصا بازیگری اما وقتی وارد فضا شدم؛ چه فضای تئاتر و چه سینما، کمی فاصله گرفتم چون با عشقی وارد این جریان شدم و اوایل جاهای مختلف برای تست می رفتم و ممکن بود بازتاب درست نگیرم و تایید نشوم و برای من واقعا آزاردهنده بود. خیلی از نسل های جوان این حس من را درک می کنند که وقتی جایی تست می دادند و می گفتند با شما تماس می گیریم، این حرف یک شوخی شده است. قرار گرفتن در چنین موقعیتی کمی سخت بود. آدم وقتی از فضای داتشگاه بیرون می آید فکر می کند می تواند دنیا را فتح کند اما کم کم فاصله گرفتم و گفتم از فاصله دورتر نگاه کنم و عاقلانه تر جلو بروم و به نظرم موفق هم شدم. خودم را مشغول کارهای دیگر کردم اما همیشه حواسم به بازیگری بود چون واقعا حالم را خوب می کرد. جدا از این که در آن سن و سال شهرت جذاب است واقعا حالم را خوب می کرد اما با اکران روزهای نارنجی بیشتر به حس قدیم نزدیک شدم و مصمم تر شدم.

رویا حسینی بازیگر نقش می جان در سریال کلبه ای در مه

کارهای دیگر رویا حسینی

رویا حسینی بعد از این که کمی از دنیای بازیگری فاصله گرفت سراغ کارهای دیگر رفت که برخی از آنها ارتباطی با سینما نداشت اما مهم ترین کار او عکاسی است.  خودش در این باره گفته عکاسی جزو دومین اولیوت زندگی من است که با آن پول در می آورم.

رویا حسینی بازیگر نقش می جان در سریال کلبه ای در مه

حضور روی صحنه تئاتر

حسینی تجربه تئاتری خوبی دارد. خودش در این باره گفته: در تئاتر رابطه مستقیم با تماشاچی داری و خیلی استرس وارد می کند و در عین حال خیلی لذت بخش است. من هر بار که می خواست اجرا شروع شود می گفتم این آخرین اجرایم است و دیگر تئاتر کار نمی کنم چون حجم استرس واقعا غلبه می کرد به هر چیزی. انگار مغزت خالی می شد اما دوباره با یک دیالوگ گفتن همه چیز تغییر می کرد.

رویا حسینی بازیگر نقش می جان در سریال کلبه ای در مه

بازی در نقش می جان در سریال کلبه ای در مه

نقش می جان در سریال کلبه ای در مه اولین نقش تلویزیونی رویا حسینی است. او قبل از این سابقه کار سینمایی داشت. این بازیگر خوش آتیه اولین بار در فیلم خانه امن است به کارگردانی ناصر رفایی بازی کرد. این فیلم در سال 1389 ساخته اما هرگز اکران عمومی نشد. در این فیلم در اوج موشک باران شهرها تعدادی نوجوان بین 14 تا 18 سال بنا به دلایلی مجبور به یک زندگی جمعی می شوند و اتفاقاتی برای آنها رخ می دهد.

 

فیلم های روزهای نارنجی و عادت نمی کنیم دو تجربه دیگر حسینی قبل از نقش می جان است اما نکته مهم در کارنامه این بازیگر نقش کوتاهی است که در فیلم جدایی نادر از سیمین به کارگردانی اصغر فرهادی ایفا کرده است. او درباره اصغر فرهادی گفته است: من یک فیلم کوتاه در کارگاه فیلمنامه نویسی آقای فرهادی بازی کرده بودم که بعدها ایشان برای حضور در فیلم «جدایی نادر از سیمین» با من تماس گرفتند و زمانی که در دفتر کار ایشان حضور یافتم رفتار بسیاری حرفه ای و درستی با من داشتند. آقای فرهادی از من برای همین نقش کوتاه چند بار تست گرفتند و با من به عنوان یک بازیگر جدید و کم سابقه رفتار بسیار خوب و درستی داشتند و بعد از اتمام گفتگو هم مرا تا دم در بدرقه کردند که این رفتار ایشان که به همه چیز دقت و توجه دارند، جدا از حرفه ایشان برای من بسیار مهم بود و خیلی دوست دارم که باز هم این اتفاق تکرار شود و در فیلمی از این کارگردان بازی کنم.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.