2024/03/05
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
قتل مرموز مرد تنها در آشپزخانه

قتل مرموز مرد تنها در آشپزخانه

مقتول از مدتی قبل که از همسرش جدا شده بود تنها زندگی می‌کرد و در این مدت فرزندانش هم به خانه او رفت و آمد نداشته‌اند.

دوات آنلاین -مرد میانسالی به طرز مشکوکی داخل آشپزخانه‌اش در جنوب تهران به قتل رسید. تحقیقات برای رازگشایی این حادثه ادامه دارد.

 

به نوشته روزنامه جوان ساعت‌۱۲ ظهر یک‌شنبه بیست و ششم اردیبهشت قاضی محمد وهابی با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۲۹ جامی از قتل مرد میانسالی در خانه‌اش در خیابان اسکندری جنوبی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره ‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

 

کشف ۳ چاقو

محل قتل زیر‌زمین خانه چند طبقه قدیمی بود که وقتی تیم جنایی پای در قتلگاه گذاشتند با جسد برهنه مرد ۶۲‌ساله‌ای به نام پرویز روبه‌رو شدند که با اصابت چند ضربه چاقو به قتل رسیده بود. خون مقتول تمام زیر زمین چند متری را رنگین کرده بود که نشان می‌داد چند ساعتی از مرگ مرد میانسال گذشته است و در این مدت تمام خون بدنش خارج شده است. مأموران کنار جسد دو چاقوی خونین و زیر جسد چاقوی خونینی دیگری که تیغه‌اش در بدن مقتول شکسته بود کشف کردند. از سوی دیگر لکه‌های خون روی دیوار حکایت از آن داشت که مقتول با عامل یا عاملان قتل درگیر شده و حتی آن‌ها را هم زخمی کرده است.

 

اظهارات صاحبخانه

مردی که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، گفت: پرویز مستأجر من بود. او در طبقه اول زندگی می‌کرد و زیر زمین خانه در اختیار من بود که مقداری از وسایلم را داخل آن انبار کرده بودم. پرویز از من خواسته بود که قسمتی از زیر زمین را در اختیار او قرار دهم که وسایل آشپزی خود را در آنجا بگذارد و در واقع آشپزخانه‌اش باشد که من هم قبول کردم. گاهی اوقات به زیر زمین می‌آمدم و وسایلی را که لازم داشتم بر می‌داشتم تا اینکه امروز برای انجام کاری به ساختمان آمدم. هر چقدر در خانه پرویز را زدم کسی جواب نداد. فکر کردم پرویز خانه نیست و از طرفی هم در خانه او و هم در زیر زمین قفل بود که با کلید یدک قفل در زیر‌زمین را باز کردم و وارد آنجا شدم که با جسد خونین پرویز روبه‌رو شدم و موضوع را به مأموران پلیس خبر دادم.

 

تیم جنایی در ادامه به محل زندگی مقتول در طبقه اول رفتند که مشخص شد همه وسایل مقتول سالم و مرتب است و چیزی سرقت نشده است.

 

همچنین همسایه‌ها هم مدعی بودند که صدای درگیری نشنیده بودند، اما به خانه مرد تنها افرادی رفت و آمد داشته‌اند.

 

مأموران در تحقیقات بعدی دریافتند مقتول از مدتی قبل که از همسرش جدا شده و در این خانه تنها زندگی می‌کرده است و در این مدت فرزندانش هم به خانه او رفت و آمد نداشته‌اند.

 

همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تحقیقات را برای شناسایی عامل یا عاملان قتل آغاز کردند.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.