2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
غافلگیری در سریال احضار تا آخر سریال

غافلگیری در سریال احضار تا آخر سریال

مینو آذرمگین بازیگر نقش زهره در سریال احضار حرف های خواندنی و جالبی زده است.

دوات آنلاین -مینو آذرمگین با بازی در نقش زهره در سریال احضار بسیار شناخت شد. او تا پیش از این تجربه کار تلویزیونی نداشت. خودش درباره نحوه انتخاب برای این مجموعه و اتفاقاتی که در احضار رخ می دهد صحبت کرده است.

مینو آذرمگین بازیگر نقش زهره در سریال احضار

نحوه انتخاب برای بازی در نقش زهره در سریال احضار

مینو آذرمگین به تسنیم  گفت: من و آدرینا صادقی از دانش‌آموختگان یکى از مدارس‌ بازیگری هستیم و زیر نظر اساتیدى چون خانم پانته‌آ پناهی‌ها و صابر ابر، آموزش دیده‌ایم. ما توسط اساتیدمان به پروژه "احضار" معرفی و پس از چند دور تست بازیگرى دادن نزد آقای افخمی، براى بازى در سریال انتخاب شدیم و بعد از 25 روز تمرین و دور خوانى، فیلمبرداری در شمال کشور شروع شد.

 

وی درباره چگونگی نزدیک شدن به نقش زهره و راهنمایی‌های کارگردان گفت: آقای افخمی پدرانه و با صبوری برای تک تک ما وقت گذاشتند و راهنمایی کردند؛ اما فیلمنامه‌ هم هر آنچه که باید را در خودش داشت. هر دو (فیلمنامه و راهنمایی کارگردان) در کنار هم به من برای نزدیک شدن به نقش کمک کردند.

مینو آذرمگین بازیگر نقش زهره در سریال احضار

رد اعتقادات خرافی در سریال احضار

بازیگر سریال احضار درباره بازخورد مخاطب و توجه بیننده به این سریال گفت: ما از همان روزهای ابتدای پخش، متوجه شدیم که این سریال تماشاگرهای زیادی دارد؛ زیرا با توجه به حجم بازخوردهایی که می‌گرفتیم و هم اینکه در ایران کمتر به موضوعاتی از این دست می‌پردازند و آقای افخمی هم این ژانر را به خوبی می‌شناسند، به نظر می‌رسید که بینندگان درگیر قصه شده‌اند.

 

وی درباره میزان فراگیری این موضوعات در جامعه و ضرورت ساخت این دست آثار جهت آگاهی‌بخشی به افراد جامعه گفت: با توجه به جبهه‌گیری برخی نسبت به این سریال حتی پیش از آغاز پخش و تنها با رونمایی از لوگو و تیزر آن، به نظر می‌رسد که تعداد قابل توجهی از افراد جامعه درگیر چنین محافلی بوده و نسبت به صحت آن اعتقاد و اطمینان دارند. حال آنکه سریال "احضار" درصدد رد این اعتقادات خرافی است و به همین دلیل ساخت و پخش چنین سریال‌هایی بدون شک ضرورت جدّی دارد.

 

آذرمگین درباره اتفاقات پیش روی داستان گفت: مخاطب از اتفاقات پیش رو غافلگیر می‌شود.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها
زهره احمدی 1400/02/10
خانم مینو ازرمگین خیلی نقش زهره را خوب ایفا کردن

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.