2024/07/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۱ تير
نقش داریوش ارجمند در سریال یاور چقدر شبیه به حشمت فردوس است

نقش داریوش ارجمند در سریال یاور چقدر شبیه به حشمت فردوس است

داریوش ارجمند درباره دو نقش یاور و حشمت فردوس صحبت کرده است.

دوات آنلاین -سریال یاور مجموعه ای است که همان گروه سریال ستایش آن را روانه آتن کرده اند. کارگردان و نویسنده مشترک و همچنین حضور داریوش ارجمند در این سریال باعث شده بحث هایی درباره این دو مجموعه و به ویژه نزدیک بودن نقش های یاور و حشمت فردوس مطرح شود اما ارجمند این موضوع را قبول ندارد.

داریوش ارجمند در سریال یاور

شباهتی میان سریال یاور و ستایش نمی بینم

به نوشته برنا داریوش ارجمند درباره شباهت کاراکتر یاور در مجموعه تلویزیونی یاور با کاراکتر حشمت فردوس در سریال «ستایش» گفت: من هیچگونه شباهتی بین کاراکتر حشمت فردوس سریال «ستایش» با یاور نمی‌بینیم، یاور و حشمت هیچ شباهتی به هم ندارند. این دو کاراکتر با وجود اینکه توسط یک نویسنده طراحی شده‌اند و یک بازیگر نقش هر دوی آن‌ها را ایفا کرده، حتی روی کاغذ و در فیلمنامه هم شباهتی به هم ندارند و اصلاً اینگونه نیست که من به عنوان بازیگر تلاش کرده باشم که یاور به حشمت فردوس شبیه نشود چرا که این تفاوت در شخصیت‌پردازی دو کاراکتر وجود دارد و اگر کمی دقت کنیم متوجه تفاوت‌های کاملاً مشخص در شخصیت‌پردازی آن‌ها خواهیم شد.

 

دلیل بازی در سریال یاور

او در ادامه اظهاراتش تأکید کرد: هیچوقت در اثری که علاقه‌ای به نداشته باشم و نظرم را جلب نکرده باشد بازی نمی‌کنم. «یاور» هم سریالی است که هم در متن برایم اثری ارزشمند و جذاب بود و هم تیم تولید را می‌شناختم و همکاری با آن‌ها برایم اتفاق خوشایندی است. به همین دلیل هم از مردم خواستم این سریال را ببینند و اطمینان دارم که «یاور» مخاطبان بسیاری خواهد داشت.

 

ارجمند در پایان اظهار داشت: قضاوت کردن درباره سریال «یاور» هنوز خیلی زود است و باید این سریال را تا انتها دید و بعد درباره آن صحبت کرد. آثاری که سعید مطلبی می‌نویسد سریال‌هایی اجتماعی، اخلاق‌گرا و خانوادگی هستند که «یاور» هم حائز چنین ویژگی‌هایی است. امیدوارم مردم این سریال را ببینند و از دیدن آن لذت ببرند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.