2022/11/29
۱۴۰۱ سه شنبه ۸ آذر
قاتل شامیز در سریال یاور کیست

قاتل شامیز در سریال یاور کیست

محسن یا جمال. آیا یکی از این دو قاتل شامیز است یا ماجرای دیگری در میان است؟

دوات آنلاین -قتل شامیز در سریال یاور داستان را وارد مرحله ای تازه کرده است. حالا باید تحقیقات گسترده پلیسی انجام شود تا مشخص شود چه کسی رفیق قدیمی یاور را به کام مرگ کشانده است. محسن و پدرش جمال از جمله مظنونان هستند.

قتل شامیز در سریال یاور کار کیست

آیا قتل شامیز کار محسن است

محسن برای این که بتواند برگه امتحانش را درست کند نقشه ا طراحی کرد البته ایده اصلی متعلق به دوستش آصف بود اما به هر حال شاهد بودیم محسن در زمان حادثه به نزدیکی دانشگاه برگشت تا بتواند وارد آنجا شود. حال سوال این است که آیا او وارد دانشگاه شده، شامیز غافلگیرش کرده و او دست به جنایت زده است؟

 

قطعا محسن یکی از مظنونان است به خوصوص این که یک شاهد او را در زمان حادثه در نزدیکی دانشگاه دیده م  شهادتش می تواند به ضرر این دانشجوی حقوق تمام شود.

 

داشتن انگیزه و وجود شاهد دو دلیل علیه محسن است.

چه کسی شامیز را در سریال یاور کشته است

جمال در قتل شامیز در سریال یاور چه نقشی داشت

شاهد بودیم جمال وارد دانشگاه شد و شامیز را به جایی خلوت کشاند. ما گفت و گوی این دو را به طور کامل ندیدیم فقط می دانیم او با عجله و هراسان دانشگاه را ترک کرد. آیا او عامل جنایت است؟

 

علیه جمال نیز یک شاهد وجود دارد. او نیز مانند پسرش انگیزه برای قتل شامیز داشته و شاید هدفش این بوده که بر کارهای خلاف خود سرپوش بگذارد چون می دانست با حضور شامیز در رستوران دست او رو خواهد شد. بنابراین جمال هم یک منظون اصلی است.

شامیز توسط چه کسی به قتل رسیده است

دانشجویی که تهدید کرده بود

روز قتل شامیز مچ یک دانشجو را در ماجرای مواد مخدر گرفته و موضوع را به حراست دانشگاه اطلاع داده بود. قرار بود روز بعد این دانشجو همراه پدرش به دانشگاه برود تا به اتهامش رسیدگی شود. اگر یادتان باشد آن دانشجو آرزو کرده بود دهان شامیز دیگر باز نشود تا نتواند علیه او شهادت بدهد. پس او هم انگیزه برای قتل داشته است.

 

انتقام گیری بر سر مواد مخدر در سریال یاور

شامیز باعث شد یک فروشنده مواد مخدر دستگیر شود. برادر او قصد داشت به شامیز آسیب برساند. او جلوی در دانشگاه کشیک می داد و گفته بود اگر سرایدار بیرون نیاید خودش داخل می رود. آیا او این کار را کرده و شامیز را کشته است؟

 

از میان این مظنونان احتمال قتل توسط محسن و جمال کمتر به نظر می رسد چون داستان طوری پیش رفته که همه چیز علیه آنها است اما قطعا ماجرا پیچ و خم ها و غافلگیری هایی خواهد داشت. بنابراین متهم شدن آنها به قتل می تواند فقط در راستای ایجاد گره های بیشتر در داستان باشد و قتل توسط یکی از دو مظنون دیگر رخ داده باشد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که چه می شود.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/02/27
سریال خوبی نبود
ناشناس 1400/02/22
بنظرم نه کارمحسنه نه دوستش
ناشناس 1400/02/17
بنظرم آصفه
F 1400/02/15
به نظر من آصف توی قتل شامیز دست داشته
1400/02/15
بنظرم آصف شامیز رو کشته چون از حرف های امشب آصف معلوم میشه آصف کشته قسمت ۲۲
امیر علی 1400/02/15
آصف قاتله
Mahsa 1400/02/15
کار آصف هست
مریم 1400/02/15
آصف قاتله
محمدرضا 1400/02/15
به نظره من که کاملا مشخص شده که آصف کشته ولی بازم مطمئن نیس .....
ناشناس 1400/02/15
به نظر من نه آصف کشته و نه محسن یا خودش کشته شده یا یه غریب.....

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.