2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
دختر شجاع گوش راننده شیطان صفت را کند

دختر شجاع گوش راننده شیطان صفت را کند

به عنوان مسافر سوار خودروی پرایدی بودم که متوجه شدم راننده نیت شومی دارد و به همین خاطر با او درگیر شدم. او مرد قوی هیکلی بود و مرا کتک زد که گوش او را گاز گرفتم.

دوات آنلاین -راننده شیطان صفت که در پوشش مسافرکشی دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد فکر نمی‌کرد آخرین طعمه‌اش گوش او را با دندان‌هایش بکند.

 

به نوشته روزنامه جوان چند روز قبل دختر جوانی در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران وحشت زده به اداره پلیس رفت و از راننده پرایدی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.

 

وی گفت: ساعتی قبل در حالی که هوا تاریک شده بود از محل کارم در یکی از خیابان‌های مرکزی تهران بیرون آمدم که به خانه‌مان بروم. کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که خودروی پرایدی که راننده آن مرد جوانی بود کنارم توقف کرد. تصور کردم مرد جوان مسافرکش است که مقصدم را به او گفتم و سوار خودرو شدم. راننده پس از طی مسافت کوتاهی به بهانه شلوغی خیابان‌ها مسیرش را تغییر داد که به او اعتراض کردم، اما توجهی نکرد. احتمال دادم که او قصد آدم ربایی و سرقت اموالم را دارد که با داد و فریاد از او خواستم توقف کند، اما مرد جوان که قوی هیکل بود چاقویی از زیر صندلی‌اش بیرون آورد و مرا تهدید کرد. او داخل کوچه خلوت و تاریک خودرواش را نگه داشت و با تهدید چاقو مرا آزار داد و بعد هم از محل گریخت.

 

با شکایت دختر جوان پرونده به دستور قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

همزمان با ادامه تحقیقات برای دستگیری راننده شیطان صفت مأموران پلیس با شکایت دختر جوان دیگری روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت این دختر هم در پوشش مسافرکشی مورد آزار و اذیت راننده پراید قرار گرفته است.

 

جدال دختر شجاع با راننده شیطان صفت

در حالی که شکایت‌ها از متهم به دو نفر رسیده بود به مأموران پلیس خبر رسید دختر جوان دیگری در جدال با راننده شیطان صفت گوش وی را با دندان‌هایش کنده و شماره خودرو او را هم یادداشت کرده است.

 

دختر جوان گفت: به عنوان مسافر سوار خودروی پرایدی بودم که متوجه شدم راننده آن نیت شومی دارد و به همین خاطر با او درگیر شدم. او مرد قوی هیکلی بود و مرا کتک زد که گوش او را گاز گرفتم و قسمتی از آن را کندم. در حالی که خون تمام لباس‌هایش را پوشانده بود از محل فرار کرد و من هم شماره پلاک او را یادداشت کردم.

 

دستگیری متهم

مأموران پلیس پس از بدست آوردن شماره پلاک خودرو، متهم را که مرد ۳۵‌ساله‌ای به نام جمشید است شناسایی و وی را در حالی که قسمتی از گوشش را از دست داده بود دستگیر کردند. متهم در حالی که نشانه جدال با دختر شجاع را هنوز روی گوشش داشت جرم خود را انکار کرد. تحقیقات از متهم ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/01/24
امیدورام دختر جوان به پرداخت دیه محکوم نشود

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.