2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
مرگ مرموز زن جوان در اتاق پر از گاز

مرگ مرموز زن جوان در اتاق پر از گاز

شوهر 40 ساله این زن که مدعی بود همسرش خودکشی کرده است، از وجود اختلافات شدید خانوادگی پرده برداشت.

دوات آنلاین -پازل به هم ریخته مرگ یک زن جوان در اتاق پر از گاز شهری، در حالی روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت که برخی شواهد موجود از راز پنهان یک جنایت وحشتناک حکایت دارد.

 

روزنامه خراسان نوشت:حدود ساعت یک بامداد پنج شنبه گذشته بود که صدای زنگ تلفن، خواب را از چشمان قاضی ویژه قتل عمد ربود. ماموران انتظامی در حالی از مرگ مشکوک یک زن جوان در طبقه چهارم مجتمع مسکونی در بولوار شهید صارمی خبر دادند که جسد این زن از «اتاق مرگ» جابه جا شده بود! با توجه به حساسیت موضوع،بی درنگ قاضی دکتر حسن زرقانی، شبانه عازم نشانی مذکور شد و با دیدن نشانه هایی از باز بودن شیر گاز و جابه جایی لوازم منزل، احتمال ساختگی بودن صحنه مرگ، افکارش را درگیر کرد.

 

شوهر 40 ساله این زن که مدعی بود همسرش خودکشی کرده است، از وجود اختلافات شدید خانوادگی پرده برداشت و به مقام قضایی گفت: قرار بود به صورت توافقی از هم جدا شویم که این حادثه رخ داد اما زمان وقوع حادثه من در طرقبه شاندیز بودم!

 

این اظهارات در حالی ظن مقام قضایی را بیشتر می کرد که وجود کمربند حوله حمام در اتاق و آثار کبودی روی گردن متوفی، احتمال وقوع جنایت را قوت می بخشید! با این حال، بررسی های تخصصی ویژه با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی دکتر زرقانی از همان ساعات اولیه بامداد آغاز شد و تا صبح طول کشید. تحقیقات مقدماتی نشان می داد: شیلنگ گاز منزل با چاقو بریده شده است اما صحنه حادثه جلوه ای از خودکشی دارد.

 

شوهر متوفی چه گفت

بنابراین همسر این زن 39 ساله بازداشت شد و مورد بازجویی قرار گرفت. او به قاضی ویژه قتل عمد گفت: پنج سال قبل با «ف-ش» آشنا شدم و در حالی با هم ازدواج کردیم که هر دو نفر از همسران مان جدا شده بودیم . با آن که پسرمان به دنیا آمده بود ولی اختلافات خانوادگی ما از همان روزهای اولیه ازدواج شروع شد و به جایی رسید که از حدود یک سال قبل دیگر تقریبا از هم طلاق عاطفی گرفتیم و تنها زیر یک سقف مانند افراد غریبه زندگی می کردیم. واحد آپارتمانی هم متعلق به همسرم بود که به همین دلیل مرا از خانه بیرون می کرد و من حتی نمی توانستم به توهین هایش پاسخ بدهم! تا این که شب حادثه به منزل یکی از نزدیکان  رفتیم و تصمیم گرفتیم به صورت توافقی از هم جدا شویم. آن روز ظهر من همسرم را به خانه خواهرش رساندم و خودم هم برای صرف جگر به طرقبه رفتم. هنگام عصر وقتی در مسیر بازگشت به مشهد بودم، ناگهان خواهرزنم با من تماس گرفت و گفت که هرچه با گوشی خواهرش (همسرم) تماس می گیرد، کسی پاسخ گو نیست.من هم به دامادمان زنگ زدم که به خانه ما سری بزند!  در این هنگام ،قاضی زرقانی که تا آن لحظه فقط به اظهارات متهم گوش می داد، با تیزبینی خاصی پرسید: «چرا به دامادتان زنگ زدید؟» متهم پاسخ داد: چون احتمال می دادم همسرم خودکشی کرده باشد!! 

 

مرد 40 ساله ادامه داد: وقتی به خانه رسیدم هوا تاریک بود و خانه هم روشنایی نداشت! در همان تاریکی به داخل اتاق خواب رفتم و باجسد همسرم روبه رو شدم و او را از راهروی باریک به بیرون کشیدم. قاضی سخنان متهم را قطع کرد و پرسید: چرا کلید برق را نزدی که خانه روشن شود؟ متهم گفت: چون بوی گاز می آمد و ترسیدم کلید را بزنم و بر اثر جرقه، خانه منفجر شود.

 

متهم افزود: پس از آن هم همسایگان آمدند و با پلیس تماس گرفتند.

 

بنابراین گزارش ، تحقیقات در پازل این پرونده وحشتناک،در حالی زیر نظر قاضی زرقانی ادامه دارد که سوالات بی پاسخ زیادی برای مرگ در اتاق گاز وجود دارد و متهم خود را بی اطلاع از ماجراهایی نشان می دهد که هنوز نتوانسته است پاسخ قانع کننده ای برای آن ها بیابد.  به همین دلیل قاضی ویژه قتل عمد دستور بازداشت موقت مرد 40 ساله را به اتهام قتل عمدی صادر کرد تا نظریه پزشکی قانونی و دیگر شواهد موجود، راز این مرگ هولناک را فاش کند. در عین حال به دستور مقام قضایی، تنها متهم این پرونده، در اختیار کارآگاهان ورزیده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت تا بررسی ها به شیوه ای تخصصی ادامه یابد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.