2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
آزار شیطانی زن پولدار توسط 2 سارق

آزار شیطانی زن پولدار توسط 2 سارق

آنها با چاقو به من حمله کردند و مرا به زور به داخل خانه کشاندند که شروع به داد و فریاد کردم، اما صدایم به گوش همسایه‌ای نرسید و ...

دوات آنلاین -دو سارق شیطان صفت زن پولداری را در خانه‌اش در شمال تهران مورد آزار و اذیت قرار دادند و پس از سرقت اموالش از محل گریختند.

 

به نوشته روزنامه جوان ساعت ۵ صبح روز شنبه ۱۴ فروردین زن جوانی در یکی از خیابان‌های شمالی تهران وحشت زده به اداره پلیس رفت و از دو مرد ناشناس به اتهام آزار و اذیت و سرقت اموالش شکایت کرد.

 

شاکی چه گفت

شاکی در توضیح ماجرا گفت: همراه شوهرم در خانه ویلایی در یکی از خیابان‌های شمالی تهران زندگی می‌کنیم. وضع مالی‌مان هم خیلی خوب است و حتی خانه‌ای هم در کشور ترکیه داریم.

 

دیروز عصر شوهرم برای انجام کاری، چند روزی خانه را به مقصد یکی از شهر‌ها ترک کرد و من در خانه تنها بودم. عصر دیروز داخل خانه نشسته بودم که صدایی از داخل حیاط مانند شکستن شیشه‌ای به گوشم رسید که کنجکاو شدم و به داخل حیاط رفتم که با دو مرد جوان که ماسک بهداشتی به صورت داشتند روبه‌روشدم.

 

آن‌ها با چاقو به من حمله کردند و مرا به زور به داخل خانه کشاندند که شروع به داد و فریاد کردم، اما صدایم به گوش همسایه‌ای نرسید.

 

وی ادامه داد: آن‌ها داخل خانه مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار دادند و سپس با تهدید چاقو مکان نگهداری طلا‌ها و اموال قیمتی‌ام را به آن‌ها نشان دادم و دو سارق هم همه طلا‌ها و پول‌هایم را برداشتند و مرا داخل اتاقی حبس کردند. داخل اتاق تا ساعت‌۴‌صبح صدای آن‌ها را می‌شنیدم، اما دقایقی بعد از ساعت‌۴ دیگر صدایی نشنیدم که به سختی در اتاق را باز کردم و به اداره پلیس آمدم.

 

با شکایت زن جوان پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی و شناسایی متهمان در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.