2022/09/25
۱۴۰۱ يکشنبه ۳ مهر
سقوط مرگبار دختر ۱۴ ساله در شب جشن تولد

سقوط مرگبار دختر ۱۴ ساله در شب جشن تولد

پسری جوان در ارتباط با مرگ مشکوک این دختر بازداشت شده اما نقشش را در ماجرا انکار می کند.

دوات آنلاین -دختر نوجوانی پس از برگزاری جشن تولدش به طرز مشکوکی از طبقه پنجم خانه‌شان به پایین سقوط کرد و جان باخت.

 

به نوشته روزنامه جوان ابتدای شامگاه دوشنبه ۲۷‌بهمن قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک دخترجوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی داخل حیاط ساختمان مسکونی با جسد دختر ۱۴‌ساله‌ای به نام شکوفه روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت بر اثر سقوط از ارتفاع به کام مرگ رفته است.

 

بررسی‌های مأموران نشان داد دختر ۱۴‌ساله همراه خانواده‌اش در طبقه پنجم این ساختمان زندگی می‌کرده است و ساعتی قبل هم جشن تولدش بوده و تعدادی از دوستانش هم در خانه‌شان دعوت بوده‌اند. وی پس از پایان جشن تولدش به طرز مشکوکی از پنجره اتاقش به پایین سقوط و در دم فوت می‌کند.

 

همچنین مشخص شد هنگام سقوط دخترنوجوان از طبقه پنجم ساختمان، خانواده وی پسر جوان پای برهنه‌ای را که از خانه آن‌ها وحشت زده بیرون آمده است دستگیر کرده‌اند.

 

مادر دختر فوت شده به مأموران پلیس گفت: امشب جشن تولد دخترم بود و او به همین مناسبت تعدادی از دوستانش را به خانه دعوت کرد. از آنجایی که مراسم دخترانه بود، من و پسرم برای ساعتی از خانه بیرون رفتیم تا مهمان‌های دخترم راحت باشند. دقایقی قبل که فکر می‌کردیم جشن تولد تمام شده است همراه پسرم به خانه بازگشتیم و با آسانسور به طبقه ‌پنجم رفتیم که همان لحظه در خانه ما باز شد و پسر جوان ناشناسی وحشت زده از خانه ما بیرون آمد. هیچ کسی داخل خانه ما نبود و مهمانی هم تمام شده بود که احتمال دادیم پسر جوان سارق است و به همین خاطر با داد و فریاد و آی دزد به تعقیب او پرداختیم و با او درگیر شدیم. ثانیه‌هایی بعد متوجه شدیم همسایه‌ها داخل حیاط جمع شده‌اند و ما هم وقتی به آن‌ها ملحق شدیم تازه فهمیدیم که دخترمان به طرز مشکوکی از پنجره اتاقش به پایین پرت شده و فوت کرده است.

 

وی در پایان گفت: من از پسر جوان شکایت دارم و احتمال می‌دهم که او در سقوط دخترم نقش دارد. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه مأموران پلیس کفش‌های پسر جوان را داخل خانه شاکی پیدا کردند که نشان می‌داد اظهارات شاکی درست است و پسر جوان با پای برهنه از خانه آن‌ها بیرون آمده و قصد فرار داشته که از سوی آن‌ها دستگیر می‌شود.

 

پس از این پسر جوان در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت تا اینکه صبح دیروز برای تحقیق به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

 

ادعای عجیب

در حالی که مأموران پلیس در بازرسی از محل حادثه کفش‌های متهم را داخل خانه شاکی پیدا کرده بودند، وی در بازجویی‌ها ادعای عجیبی را مطرح کرد و مدعی شد که اصلاً وارد خانه دختر فوت شده نشده‌است.

 

وی در ادعایی گفت: من سوپر مارکت دارم و دختر فوت شده را نمی‌شناختم تا اینکه مدتی قبل دختر مورد علاقه‌ام او را به من معرفی کرد. دختر مورد علاقه‌ام خاله شکوفه بود و از آن روز به بعد او را شناختم. دقایقی قبل از حادثه از نزدیکی خانه شکوفه می‌گذشتم که او مرا دید و گفت جشن تولدش بوده و از من خواست منتظرش باشم که برای من کیک تولدش را بیاورد. به او تبریک گفتم و جلوی در خانه‌شان منتظر بودم که کیک تولدش را بگیرم که مادر و برادرش رسیدند و با من درگیر شدند و بعد هم متوجه شدم شکوفه از پنجره اتاق به پایین سقوط کرده است.

 

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که مأموران کفش‌های تو را داخل خانه شاکی پیدا کرده‌اند، سکوت کرد.

 

متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر و روشن شدند زوایای پنهان این حادثه در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.