2021/04/20
۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين
آزار شیطانی زن جوان توسط مسافرکش قلابی

آزار شیطانی زن جوان توسط مسافرکش قلابی

آن مرد تهدید چاقو، من را به بیابان های اطراف کهریزک برد و علیرغم التماس و خواهش مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از سرقت تلفن همراه در همان محل رهایم کرد.

دوات آنلاین -مردی که زنی را به عنوان مسافر سوار کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود دستگیر شد.

 

سرهنگ کارآگاه "حیدر گودرزی"، بیان داشت : بیست و سوم آذر ماه خانمی 30 ساله  پس از ارائه شکوائیه در دادگاه کیفری یک استان تهران به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران مراجعه و در تحقیقات بعمل آمده اظهار داشت ساعت 1830 مورخه بیست و یکم آذر ماه از شهرری به مقصد باقرشهر سوار بر یکدستگاه خودروی تیبا عبوری شدم، در بین راه راننده با تغییر ناگهانی مسیر و تهدید چاقو، من را به بیابان های اطراف کهریزک برد و علیرغم التماس و خواهش مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از سرقت تلفن همراه در همان محل رهایم کرده و متواری شد.

 

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی ابراز داشت : با عنایت به حساسیت و اهمیت موضوع، بلافاصله شناسایی و دستگیری متهم بصورت ویژه در دستورکار کارآگاهان مبارزه با جرائم جنایی پایگاه نهم قرار می گیرد و با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم اولین مظنون به نام سیامک ساکن کهریزک شناسایی می شود.

 

وی عنوان کرد : تصاویر سیامک استخراج و معلوم شد نامبرده دارای یک دستگاه خودروی تیبا می باشد و تصویر نامبرده مورد شناسایی شاکی قرارگرفت.

 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد : پس از انعکاس موضوع به مرجع قضایی، دستور دستگیری سیامک اخذ و چهاردهم دی ماه وی دریک عملیات پلیسی در منطقه شورآباد کهریزک دستگیر شد و در بازجویی ابتدا منکر موضوع بوده، اما با توجه به قرائن و مستندات موجود لب به اعتراف گشوده و به اذیت و آزار شاکی و سرقت از او اعتراف کرد .

 

سرهنگ کارآگاه گودرزی با اشاره به اینکه با تکمیل تحقیقات و ارسال پرونده به دادگاه، متهم روانه زندان شد، گفت: از شهروندان خواست برای سفرهای درون شهری حتما از خودروهای تاکسی و یا آژانس های مسافر بری استفاده نمایند تا شاهد چنین وقایعی نباشیم .

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.