2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
اعتراف زن جوان به قتل شوهر صیغه ای

اعتراف زن جوان به قتل شوهر صیغه ای

مقتول تهدید کرد اگر از او جدا شوم، فیلم و عکس های خصوصی را که از من دارد، منتشر می کند.

دوات آنلاین -زن جوان که پس از درگیری با شوهر صیغه ای خود، او را با لوله آهنی به قتل رسانده بود در کرج دستگیر شد.

 

به نوشته جام جم شامگاه شانزدهم دی امسال ساکنان ساختمانی در یکی از محله های ماهدشت با پلیس تماس گرفتند و از قتل مرد جوانی خبر دادند.

 

اهالی با شنیدن صدای درگیری از یکی از واحدهای ساختمان به موضوع مشکوک شدند و خود را مقابل در این واحد رساندند و با جسد مردی در پذیرایی روبه رو شدند.

 

تحقیقات شروع شد

پس از این تماس، تیمی از ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی همراه بازپرس جنایی در محل جنایت حاضر شدند.

 

جسد مرد جوانی غرق درخون در گوشه ای از پذیرایی افتاده بود.

 

تحقیقات محلی نشان داد، زن جوانی به تنهایی در این آپارتمان زندگی می کرد. بررسی صحنه قتل نشان داد، جنایت هنگام صرف شام رخ داده بود.

 

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره به خبرنگار جام جم گفت: با تحقیقات مقدماتی، ماموران به بازجویی از زن ۳۴ ساله صاحبخانه پرداختند.

 

زندگی بعد از طلاق

زن جوان در همان مراحل اولیه به قتل اعتراف کرد و گفت: اهل یکی از استان های مرکزی هستم و بعد از جدایی از همسر اولم به کرج آمدم و اینجا زندگی می کردم. مقتول را از هشت سال قبل می شناختم و وقتی فهمید به کرج آمده ام، او هم به اینجا آمد، به صورت لفظی صیغه محرمیت خواندیم. بعد از مدتی با هم مشکل پیدا کردیم و تصمیم گرفتم از او جدا شوم اما او مخالفت می کرد. وقتی فهمید تصمیمم جدی است تهدید کرد اگر از او جدا شوم، فیلم و عکس های خصوصی را که از من دارد، منتشر می کند. امشب شب قتل او را به خانه ام دعوت کردم تا مشکل را حل کنیم. از او خواستم بدون تهدید از هم جدا شویم که دوباره تهدیدهایش را تکرار کرد. من هم عصبانی شدم و از زیر گاز لوله ای آهنی برداشتم و ضربه ای به سرش زدم که براثر همین ضربه جان باخت.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از اعترافات متهم، او با قرار قانونی بازداشت شد و تحقیقات از او درباره ادعاهایش ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.