2021/05/06
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۶ ارديبهشت
آیا شراره در سریال بیگانه ای با من است واقعا مرده یا زنده است

آیا شراره در سریال بیگانه ای با من است واقعا مرده یا زنده است

اگر شراره واقعا نمرده و هنوز زنده باشد چه اتفاقی برای جاوید خواهد افتاد؟

دوات آنلاین -معمای دیگر به معماهای سریال بیگانه ای با من است اضافه شده است البته این بار موضوع نساء یا مینوی قلابی نیست بلکه ماجرا به شراره و جاوید مربوط می شود. در حالی که ما تصور می کنیم این زن در تصادف جان باخته احتمال دارد او زنده باشد.

عکسی از سریال بیگانه ای با من است

بیگانه ای با من سریالی درباره دروغ های مختلف

در سریال بیگانه ای با من است شاهد انواع دروغ ها هستیم. چه ماجرای نساء چه مرگ قلابی و هویت جعلی شوهر او و چه ماجرای بچه ای که مکرمه از او نگهداری می کند. در هر سوی داستان یکی از شخصیت ها با دروغ و تقلب دست به گریبان است.

 

جاوید یکی از شخصیت های منفی این سریال است که دروغ های زیادی در زندگی او وجود دارد. این مرد به ثروت خانواده شهرابی نظر دارد و برای تصاحب اموال آنها به انواع حیله ها متوسل می شود. زندگی خانوادگی او هم مملو از دروغ است. رابطه پنهانی اش با شراره یکی از این دروغ ها است.

شراره در سریال بیگانه ای با من است

حال ممکن است خود جاوید نیز رو دست خورده و گرفتار یک دروغ بزرگ شده باشد. ما شاهد تصادف شراره بودیم و دیدیم که جسم نیمه جان او در خیابان رها شد. اما آیا امکان ندارد او را به بیمارستان رسانده و نجات داده باشند؟

 

چنین احتمالی دور از تصور نیست. چون ما هیچ سکانسی از خانواده شراره و عزاداری برای او ندیدیم. حتی شاهد مرگ قطعی او هم نبودیم. بنابراین چنین احتمالی مطرح است که این زن زنده باشد. در این صورت ممکن است جنین او فوت شده باشد.

 

بیشتر بخوانید: شبنم قلی ‌خانی: نساء سال ها با اسم مینو زندگی می کند

 

در هر صورت اگر شراره زنده باشد نقشه ای برای انتقام گیری از جاوید طراحی کرده و دوست او مجری این نقشه شده است. در واقع می توان گفت باج گیری نه با هدف مالی بلکه با انگیزه انتقام جویی و تحت فشار قرار دادن جاوید طراحی شده است.

 

در صورت صحت این فرضیه باید منتظر ماند و دید واقعیت چه زمانی آشکار خواهد شد. شاید سمیه این راز را فاش کند.

 

بیشتر بخوانید: آیا مینوی قلابی با صادق ازدواج می کند

 

این را نباید از نظر دور داشت که سپیده خداوردی بازیگری کاملا حرفه ای و شناخته شده است و به نظر نمی رسد نقش او در یک مجموعه اینقدر کوتاه باشد.

سمیه در سریال بیگانه ای با من است

احتمال مرگ شراره

اگر شراره واقعا مرده باشد این واقعیت افشا خواهد شد و جاوید به زندان می افتد. این راز را به احتمال زیاد سمیه فاش می کند. او آنقدر در کارهای شوهرش تجسس می کند تا بالاخره همه چیز برملا می شود.

 

در این صورت داستان برای جاوید به پایان می رسد البته این اتفاق نیز به سادگی رخ نخواهد داد و قطعا فراز و فرودهای زیادی را شاهد خواهیم بود.

 

سریال بیگانه ای با من است مجموعه ای جذاب است که باید تمام قسمت های آن را با دقت دنبال کرد وگرنه رشته داستان را از دست می دهیم. در این میان بازی های خوب را نیز نباید نادیده گرفت.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/11/13
نویسنده این سریال بانوشتن تخیلات خودش٬عملا دروغ وحیله رو جایگزین صداقت وراستی کرده٬ این سریال سراسر عیب وایرادهست

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.