2024/04/19
۱۴۰۳ جمعه ۳۱ فروردين
پسر جوان چرا خاله پیرش را کشت

پسر جوان چرا خاله پیرش را کشت

متهم 5 سال بعد از جنایت دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد.

دوات آنلاین -راز قتل پیرزن روستایی پس از 5 سال با اعترافات خواهرزاده معتادش فاش شد.

 

سرهنگ محمود خلجی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در تشریح این خبر گفت: سال 94 خبر قتل زنی 67 ساله در خانه‌اش واقع در یکی از روستاهای اطراف شازند به پلیس اعلام شد. با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس، مشخص شد طلاهای مقتول به سرقت رفته و علت بروز این جنایت، سرقت زیورآلات وی بوده است

 

.معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی در تحقیقات گسترده، سرانجام با دلایل و مدارک به دست آمده به خواهرزاده مقتول که زنی معتاد بود ظنین شدند و با دستور مقام قضایی وی را برای انجام بازجویی و تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان شازند منتقل کردند.

 

اعتراف به قتل

متهم در نهایت لب به اعتراف گشود و به قتل خاله خود اعتراف کرد و گفت: در دی‌ماه سال ۱۳۹۴ با همدستی ۳ مرد که همه اعتیاد به مواد مخدر داشتند به‌ قصد سرقت طلاهای خاله‌ام به خانه وی در یکی از روستاهای اطراف شازند رفتیم. ۲ نفر از سارقان به‌قصد سرقت به داخل منزل رفته و من و نفر سوم در خارج از منزل مشغول نگهبانی بودیم. سارقان پس از سرقت دست و پای مقتول را بسته و وی را در زیر پتو محبوس کردند.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به فوت پیرزن پس از گذشت چند ساعت به‌دلیل بیماری آسم و حبس شدن زیر پتو تصریح کرد: پس‌از اعترافات خواهرزاده مقتول یکی از همدستان وی بلافاصله دستگیر شد و دیگر همدست وی نیز تحت تعقیب است. یکی دیگر از متهمان اصلی نیز که در زندان بسر می‌برده به‌دلیل بیماری در حبس فوت کرده است. وی افزود: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات برای دستگیری همدست متهمان ادامه دارد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.