2023/10/04
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۲ مهر
محاکمه دوباره زن خیانتکار به اتهام همدستی در قتل شوهر

محاکمه دوباره زن خیانتکار به اتهام همدستی در قتل شوهر

شوهرم مرد بداخلاقی بود. از او دو فرزند داشتم تا اینکه آخرین بار وقتی با هم درگیر شدیم شاهین برای میانجیگری به خانه‌مان آمد و...

دوات آنلاین -زنی که متهم است با همدستی مردی جوان شوهرش را به قتل رسانده و جسدش را در حیاط خانه دفن کرده‌بود به اتهام همدستی در قتل محاکمه می‌شود.

 

به نوشته روزنامه جوان  سال‌۹۷ مأموران پلیس دماوند از کشف جسدی در یک خانه ویلایی در دماوند باخبر و راهی محل شدند. صاحبخانه که مأموران را با خبر کرده‌بود، در توضیح گفت: «چند ماه قبل این ویلا را خریده بودم و می‌خواستم در حیاط آن استخر بسازم. امروز کارگر‌ها در حال کندن باغچه حیاط بودند که با اسکلت یک انسان روبه‌رو شدند و آنرا بیرون کشیدند.»

 

اعترافات زن خیانتکار

با انتقال بقایای جسد به پزشکی قانونی، در روند تحقیقات، مشخص شد سال‌۹۲ زن صاحبخانه مأموران را از ناپدید شدن شوهر ۴۰‌ساله‌اش به نام فرشید باخبر کرده بود، اما ردی از آن مرد به دست نیامده بود. همچنین مشخص شد همسر فرشید که فریبا نام داشت بعد از فروش ویلا با مرد جوانی به نام شاهین ازدواج کرده و در شهرستان همدان صاحب یک فرزند شده‌اند.

 

با بدست آمدن این اطلاعات فریبا بازداشت شد و مورد تحقیق قرار گرفت تا اینکه به قتل شوهر سابقش با همدستی شاهین اعتراف کرد و گفت: «شوهرم مرد بداخلاقی بود. از او دو فرزند داشتم تا اینکه آخرین بار وقتی با هم درگیر شدیم شاهین برای میانجیگری به خانه‌مان آمد و با شوهرم درگیر شد. در آن درگیری من دهان شوهرم را گرفتم و شاهین با چاقو او را زد. سپس جسد را در باغچه خانه دفن کردیم و بعد از ازدواج با شاهین به همدان رفتیم.»

 

بعد از این توضیحات، شاهین نیز بازداشت شد و با اقرار به جرمش گفت: «فریبا دوست صمیمی خواهرم بود. آخرین بار او به خواهرم زنگ زد و کمک خواست. این شد که برای وساطت به خانه آن‌ها رفتم. مقتول چاقو در دست داشت به همین خاطر چاقویی از اپن آشپزخانه برداشتم و یک ضربه زدم.»

 

دو متهم در شعبه دهم محاکمه شدند و با درخواست اولیای‌دم شاهین به قصاص و فریبا از اتهام معاونت در قتل تبرئه و به حبس محکوم شد. این حکم به دیوان عالی کشور فرستاده شد و با تأیید حکم قصاص شاهین، حکم تبرئه زن جوان نقض و پرونده بار دیگر به همان شعبه فرستاده شد.

 

بنابراین پرونده برای دومین بار روی میز هیئت قضایی همان شعبه قرار گرفت، اما زن جوان که با قرار وثیقه آزاد بود در دادگاه حاضر نشد. به این ترتیب هیئت قضایی جلسه را به تاریخ دیگری موکول کرد جلسه با حضور متهم برگزار شود.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.