2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
جاماندن گاز استریل در بدن زن باردار

جاماندن گاز استریل در بدن زن باردار

پزشکان هنوز نتوانسته‌اند این زن را عمل و گاز استریل را خارج کنند.

دوات آنلاین -جاماندن گاز استریل در بدن زن باردار در شهرستان برازجان او را تا یک قدمی مرگ پیش برد.

 

به گزارش مهر، دوشنبه هفته گذشته زن بارداری برای وضع حمل به بیمارستان شهرستان برازجان در استان بوشهر مراجعه کرد.

 

پزشک شیفت بعد از معاینه زن باردار او را برای وضع حمل پذیرش کرد. با وجود اینکه این زن ۴۸ ساعت برای زایمان فرصت داشت با این حال پزشک معالج اقدام های اولیه از جمله تزریق آمپول فشار و ... برای مراحل زایمان طبیعی را انجام داد.

 

انجام سزارین

بعد از آن بود که به علت پیش از موعد بودن زایمان و قصور پزشک متخصص در انجام مراحل، رحم مادر دچار پارگی شد و مادر به خونریزی داخلی مبتلا شد. پس از آن بود که زن باردار به اتاق عمل منتقل شد و با انجام عمل سزارین طفل و رحم از بدن بیمار خارج شد.

 

به دلیل وضعیت وخیم مادر و بالا بودن میزان خونریزی وی به بیمارستان گنجی منتقل شد. در بیمارستان گنجی پزشکان بعد از معاینه متوجه شدند پزشک معالج یک عدد لانگ گاز را در شکم مادر جا گذاشته است که به دلیل شرایط وخیم بیمار تاکنون موفق به خارج کردن گاز نشده اند.

 

بر اساس این گزارش پزشک متخصص اقدام به تغییر صورت گزارش پرونده بیمار می کند و گزارش اولیه را امحا می کند که مسئولان بیمارستان با شک به این موضوع و تحقیق در این مورد، بقایای گزارش اولیه را از سطل زباله بیمارستان کشف و ضبط می کنند.

 

در حالی که وضعیت نوزاد وخیم گزارش شده است مادر طفل برای انجام عمل دوباره آماده می شود. این دومین اتفاق در شش ماه گذشته در استان بوشهر است. در اولین اتفاق سهل انگاری مرگ مادر و نوزاد را در یکی از بیمارستان های بوشهر رقم زده بود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.