2021/10/18
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
دیباچه
مالباخته، سارق تلفن همراهش را کشت

مالباخته، سارق تلفن همراهش را کشت

مالباخته بعد از وقوع سرقت با ماشین به تعقیب سارقان رفت و به عمد به موتور آنها کوبید.

دوات آنلاین -راننده تیبا وقتی در تعقیب سارقان گوشی تلفن همراهش بود، به عمد با موتور آنها برخورد کرد تا از فرارشان جلوگیری کند اما این تصادف منجر به مرگ یکی از سارقان شد.

 

به نوشته روزنامه «ایران»، بعدازظهر جمعه 2 آبان، تصادف مرگباری به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز و بررسی‌ها نشان می‌داد تصادف خودروی تیبا با سرنشینان موتورسیکلت، مرگ یکی از موتورسواران را رقم زده است.

 

تعقیب و گریز

طبق تحقیقات میدانی مشخص شد موتورسواران سارقان گوشی تلفن همراه راننده خودرو بوده‌اند و در تصادف با خودروی تیبا یکی از آنها به کام مرگ رفته بود. در نخستین گام مأموران به سراغ راننده 35 ساله رفته و به تحقیق از او پرداختند.

 

مرد جوان گفت: سوار خودروام در حال عبور از خیابانی در شرق تهران بودم که ناگهان تلفن همراهم به صدا درآمد. همان‌طور که در حال حرکت بودم تلفن را پاسخ دادم و با دستی که به سمت پنجره خودرو بود گوشی را گرفته و مشغول گفت‌و‌گو بودم که ناگهان دو پسر جوان موتورسوار گوشی تلفن همراهم را قاپیدند و با سرعت فرار کردند.

 

تصادف عمدی

او ادامه داد: پس از سرقت به تعقیب آنها پرداختم تا گوشی تلفنم را پس بگیرم. حدود 50 متری آنها را تعقیب کردم که ناگهان تعادلشان را از دست دادند و روی زمین افتادند که این حادثه باعث مرگ یکی از آنها و مجروح شدن دیگری شد.

 

در حالی که راننده جوان چنین اظهاراتی داشت، همدست سارق به مأموران گفت: ما بعد از سرقت گوشی تلفن همراه فرار کردیم و راننده هم به تعقیب ما پرداخت. 50 متری رفته بودیم که او با خودرواش به موتورسیکلت ما کوبید و تعادلمان را از دست دادیم و با زمین برخورد کردیم، در این حادثه سر دوستم به زمین خورد و جان باخت.

 

تأیید کارشناسی

در ادامه تحقیقات از شاهدان، آنها نیز اعلام کردند که راننده تیبا به عمد به موتورسواران کوبیده و باعث برهم خوردن تعادل آنها شده است. این موضوع را کارشناس تصادفات نیز تأیید کرد.

 

بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت راننده تیبا را صادر کرد و او برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

 

لباس پایزی با سلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.