2023/10/03
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۱ مهر
به کجاهای بدن عطر بزنیم تا بوی آن ماندگار شود

به کجاهای بدن عطر بزنیم تا بوی آن ماندگار شود

اگر می‌خواهید عطر شما بویی ماندگار داشته باشد آن را به قمست‌هایی از بدن که در این مطلب معرفی شده است بزنید.

دوات آنلاین- ماندگاری بوی عطر برای همه ما مهم است اما هر عطری که انتخاب می‌کنیم بوی آن زود از بین می‌رود. دلیل این اتفاق چیست؟ یکی از مهم‌ترین دلایلش این است که عطر را به قسمت مناسب نمی‌زنیم.

بوی عطر در کدام قسمت های بدن بیشتر می ماند

عطر را به این قسمت‌های بدن بزنید

عطر روی شکم ماندگار می‌شود

اگر لباس تان طوری باشد که شکم تان بیرون باشد می توانید از این فرصت به نحو احسن استفاده کنید. زدن عطر به شکم باعث می شود بوی عطر تا ساعت ها با شما بماند.

 

 به پشت زانوها عطر بزنید

شاید در نگاه اول زدن عطر به پشت زانوها کمی پیچیده به نظر برسد اما مطمئناً نتیجه خوبی خواهد داشت، البته به شرط آنکه لباس تان طوری باشد که پشت زانوهایتان بیرون باشد. یکی از قسمت های ضربان دار بدن همین پشت زانوها است. برای اینکه بتوانید نتیجه ی بهتری هم بگیرید عطر را بلافاصله بعد از حمام و بعد از زدن لوسیون بدن بزنید.

 

بیشتر بخوانید: چگونه بفهمیم عطر و ادکلن اصل است یا فیک و قلابی

 

قسمت داخلی ران ها برای عطر زدن

گرچه زدن عطر به اطراف قسمت های خصوصی بدن کار نسبتاً خطرناکی است، با این وجود اما می توانید به قسمت داخلی ران های خود عطر بزنید. حرارت این بخش از بدن بوی عطر را بیشتر می کند و باعث می شود رایحه ی آن تمام روز باقی بماند. به علاوه، دیگر وقتی کسی را در آغوش بگیرید بوی عطرتان را نمی گیرد.

به کجاهای بدن نباید عطر بزنیم

به این قسمت‌های بدن عطر نزنید

دست ها

گرچه یکی از رایج ترین قسمت ها برای زدن عطر مچ دست ها است، اما باید از زدن عطر به دست های خود خودداری کنید. عطرهای پایه الکلی در صورت تماس با دست ها می توانند باعث خشکی پوست، ترک برداشتن و حتی خونریزی آن شوند.

 

بیشتر بخوانید: چگونه مناسب‌ترین عطر را انتخاب کنیم؟

 

زیر بغل

غدد عرق زیربغل به عطر واکنش نشان می دهند، امری که می تواند باعث سوزش و خارش شود. علاوه بر این، با زدن عطر به زیربغل خود به نتیجه ی مدنظرتان برای خوشبو شدن هم نمی توانید برسید.

 

اطراف چشم ها

از زدن عطر به اطراف چشم ها خودداری کنید. عطرهایی که پایه ی آن ها الکل و اتیل است در صورت تماس با نقاط بسیار حساسی همچون چشم ها می توانند صدمات جدی ای به بار آورند.

 

منبع: بهداشت نیوز

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.