2024/05/23
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
خودکشی بعد از شلیک مرگبار به زن مورد علاقه

خودکشی بعد از شلیک مرگبار به زن مورد علاقه

پس از شناسایی هویت زن و مرد جوان و پیدا شدن دست نوشته از دو فوت شده مشخص شد، مرد جوان از مدتی قبل به این زن که همسر یکی از بستگان نزدیکش است، علاقه داشت.

دوات آنلاین -تحقیقات تیم جنایی پایتخت در مورد حادثه خونین یک هتل حکایت از آن دارد که مرد جوان پس از شلیک به زن مورد علاقه‌اش به زندگی خود پایان داده است.

 

به نوشته روزنامه جوان رسیدگی به این پرونده از عصر روز سه‌شنبه چهارم شهریورماه امسال همزمان با کشف جسد خونین زن و مرد جوانی در یکی از اتاق‌های هتل در شمال تهران از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شد.

 

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد زن جوان چند روز قبل این اتاق را اجاره کرده است تا اینکه روز حادثه این مرد جوان به او ملحق می‌شود.

 

پس از شناسایی هویت زن و مرد جوان و همچنین پیدا شدن دست نوشته از دو فوت شده مشخص شد، مرد جوان از مدتی قبل به این زن که همسر یکی از بستگان نزدیکش است، علاقه داشته است.

 

چند فرضیه

در نخستین فرضیه این احتمال برای مأموران پلیس قوت گرفت که زن و مرد جوان از سوی فرد سومی به قتل رسیده‌اند، اما بررسی‌های دوربین‌های مداربسته نشان داد هیچ کسی به جز خودشان به محل حادثه رفت و آمد نداشته است. بنابراین فرضیه دوم این بود که زن و مرد جوان خودشان دست به خودکشی زده‌اند. بدین ترتیب همزمان با انتقال اجساد به پزشکی قانونی کارشناسان اسلحه برای تحقیق وارد عمل شدند که بررسی آن‌ها حکایت از آن داشت روی دست زن جوان آثار باروت وجود ندارد که مشخص شد مرد جوان ابتدا زن مورد علاقه‌اش را با شلیک گلوله به قتل رسانده‌است و بعد اقدام به خودکشی می‌کند.

 

از سوی دیگر چندی قبل پدر و مادر زن جوان به دادسرای امور جنایی رفتند و از عامل قتل دخترشان شکایت کردند و مدعی شدند که دخترشان از مدتی قبل با شوهرش اختلاف داشته‌است، این در صورتی است که شوهر زن فوت شده مدعی است با همسرش اختلاف نداشته‌است.

 

تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.