2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
عشق 2 پسر به دختر جوان رنگ خون گرفت

عشق 2 پسر به دختر جوان رنگ خون گرفت

پسر جوان با گذشت 9 سال از وقوع قتل سرانجام به قصاص محکوم شد.

دوات آنلاین -پسر جوان که پس از قتل دوستش با طرح ادعاهای دروغین روند رسیدگی به پرونده‌اش را طولانی کرده بود، پس از 9 سال از جنایت و رسیدگی علمی به پرونده‌اش از سوی قضات شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز به قتل محکوم شد.

 

به گزارش نوشته روزنامه جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از شامگاه 22 تیر91 و به دنبال گزارش قتل پسر جوانی در خانه‌اش در خیابان عدل محله حیدرآباد کرج در دستور کار پلیس قرار گرفت. زن جوانی که ماجرای قتل را به پلیس گزارش داده بود در تحقیقات گفت: پسر جوانی به نام مهران دوست نامزد سابق خواهرم به نام مهلا بود. امروز با خواهرم تماس گرفت و قرار بود برای صحبت در مورد موضوعی به خانه‌مان بیاید، اما نیامد و ما با او تماس گرفتیم که پاسخ نداد. به همین خاطر به موضوع مشکوک شده و به اینجا آمدیم که در آپارتمان باز بود و متوجه خون در آشپزخانه شده و همسایه‌ها را خبر کردم. بعد از ورود به خانه با جسد مهران در آشپزخانه روبه‌رو شدیم که پتویی روی آن انداخته بودند.

 

در ادامه تیم جنایی در محل حاضر شده و دریافتند پسر جوان از سوی قاتلی آشنا و با سه ضربه چاقو به پشتش به قتل رسیده است. با بررسی خانه مشخص شد، تلفن همراه او بعد از قتل سرقت شده که با ردیابی تلفن همراه مردی به نام شهاب دستگیر شد. او در تحقیقات مدعی شد تلفن را از دوستش به نام سعید گرفته است.

 

با دستگیری سعید مشخص شد، او نامزد سابق مهلا بود که چندی قبل از هم جدا شده بودند. او در تحقیقات مقدماتی ادعاهای مختلفی را مطرح کرد و مدعی شد در قتل نقشی نداشته اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: می‌خواهم واقعیت را بگویم. یک روز به خانه مهران رفته بودم که او به حمام رفت. تلفن همراهش زنگ خورد و عکس نامزد سابقم روی تلفنش ظاهر شد. آنجا بود که متوجه شدم او به من خیانت کرده و با مهلا ارتباط دارد. این موضوع آزارم می‌داد و تصور می‌کردم ورود او به رابطه من و مهلا باعث جدایی‌مان شده است. عصبانی شده و تصمیم به انتقام گرفتم. از او درباره رابطه اش با مهلا پرسیدم که منکر ارتباط با او شد و این مرا بیشتر عصبانی کرد و از آشپزخانه چاقویی برداشته و از پشت سر سه ضربه به او زدم.

 

ادعای جدید در دادگاه

با اعتراف متهم و تکمیل تحقیقات، برای او به اتهام قتل عمد و مشارکت در سرقت کیفرخواست صادر و پرونده‌اش برای محاکمه به دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد. این در حالی بود که در این مدت او با ارسال نامه‌ای به دادگاه ادعاهای مختلفی را مطرح کرد و مدعی شد اعترافاتش دروغ بوده است. در جلسه رسیدگی به این پرونده که به ریاست قاضی قیومی و با حضور قاضی استکی برگزار شد، مادر مقتول برای قاتل پسرش درخواست قصاص کرد.

 

در ادامه رئیس دادگاه با تفهیم اتهام به سعید از او خواست از خود دفاع کند که او ادعای عجیبی را مطرح کرد و گفت: روز حادثه برادر مهلا که متوجه ارتباط پنهانی خواهرش و مهران شده بود سراغم آمد و از من خواست سراغ مهران برویم. وقتی وارد خانه مهران شدیم با او درگیر شد و با چاقو پسر جوان را کشت. بعد از این جنایت او از من خواست قتل را گردن بگیرم تا مهلا از مادر مقتول رضایت بگیرد. به خاطر علاقه‌ای که به مهلا داشتم قبول کردم اما چندی قبل متوجه شدم برادر او به استرالیا فرار کرده و برای کسب رضایت هم کاری نکرده‌اند. به همین خاطر در دادگاه واقعیت را می‌گویم.

 

پس از طرح این ادعا، پرونده دوباره به دادسرا بازگشت تا درباره ادعای متهم تحقیق شود که با بررسی دوباره موضوع این ادعا رد شد و قضات پنجشنبه پس از رسیدگی پایانی به پرونده، سعید را به اتهام قتل عمدی به قصاص و به اتهام سرقت به یک‌سال حبس و تحمل شلاق محکوم کردند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.