2023/12/09
۱۴۰۲ شنبه ۱۸ آذر
اعدام پسری که در دوئل عشق آدم کشت

اعدام پسری که در دوئل عشق آدم کشت

متهم برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش رقیب عشقی خود را به قتل رسانده بود.

دوات آنلاین -پسری جوان که 5سال قبل بر سر یک دختر دست به جنایت زده و به قصاص محکوم شده بود، در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

 

به نوشته روزنامه همشهری، این جنایت 28بهمن سال 95در اطراف تهران رخ داد. آن روز وقتی گزارش یک درگیری خونین به پلیس اعلام شد، تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

 

بررسی‌ها حکایت از این داشت که پسری جوان در این درگیری با ضربات چاقو زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافته است.

 

دستگیری قاتل

درحالی‌که تحقیقات در این‌باره ادامه داشت، از بیمارستان خبر رسید که جوان زخمی جانش را از دست داده است. در این شرایط پرونده جنایی تشکیل و با تحقیق ازشاهدان عامل جنایت شناسایی و دستگیر شد.

 

وی در بازجویی‌ها اقرار کرد که دعوای او و مقتول بر سر یک دختر بوده است. او گفت که عاشق دختری جوان شده و قصد ازدواج با او را داشته اما وقتی فهمیده که مقتول نیز به آن دختر علاقه دارد و وی را مانع رسیدن به خواسته‌اش دیده با او درگیر شده و وی را به قتل رسانده است. متهم همچنین مدعی شد که روز حادثه فقط قصد ترساندن و زهرچشم گرفتن از مقتول را داشته اما وقتی با یکدیگر درگیر شدند کنترلش را از دست داده و با چاقو به او ضربه زده است.

 

حکم قصاص

متهم به قتل روانه زندان شد و بعد از مدتی در شعبه دهم دادگاه کیفری پای میز محاکمه رفت و با حکم دادگاه به قصاص محکوم شد.

 

او به حکم قصاصش اعتراض کرد و پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد. قضات شعبه 39دیوان پس از بررسی پرونده، حکم قصاص وی را تأیید کردند و پرونده برای انجام مقدمات اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شد.

 

محکوم به قصاص چند روز قبل در محوطه زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و با اصرار اولیای دم حکم قصاص وی نیز اجرا شد. به این ترتیب با به دار آویخته شدن قاتل، پرونده این جنایت بسته شد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.