2022/08/08
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ مرداد
جنایت؛ پایان رقابت عشقی 2 جوان

جنایت؛ پایان رقابت عشقی 2 جوان

مقتول با پسری جوان بر سر یک دختر درگیر شد و با ضربه چاقوی او از پا درآمد.

دوات آنلاین -درگیری میان 2 رقیب عشقی با قتل یکی از آنها و فرار دیگری پایان یافت.

 

به نوشته روزنامه همشهری، بامداد دیروز به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که پسر جوانی با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

 

 بررسی‌ها نشان می‌داد این جوان 23ساله عصر  روز دوشنبه درحالی‌که با ضربات چاقو زخمی شده بود برای درمان به بیمارستانی در تهران انتقال یافته بود. ظاهرا درگیری در منطقه اسلامشهر رخ داده بود و پسر مجروح پس از انتقال به بیمارستان به‌دلیل شدت جراحات جانش را از دست داد.

 

دوست مقتول چه گفت

در ادامه مشخص شد که مقتول با پسری جوان بر سر یک دختر درگیر شده است. دوست مقتول که در صحنه درگیری حضور داشت به مأموران گفت:پژمان(مقتول) از دوستان نزدیکم بود. او یک سال و نیم قبل با دختری جوان آشنا شده و قصد داشتند با یکدیگر ازدواج کنند. از سوی دیگر پسری به نام مهران نیز به دختر جوان ابراز علاقه کرده بود؛ همین مسئله باعث اختلاف میان 2 رقیب عشقی شده بود و آنها که در یک محله زندگی می‌کردند بارها با یکدیگر به‌صورت لفظی درگیر شدند تا اینکه روز حادثه دوستم پژمان به سراغم آمد و از من خواست تا او را به میدانی در اسلامشهر ببرم. او می‌گفت با دختر مورد علاقه‌اش قرار دارد و من هم ماشین پدرم را قرض گرفتم تا او را به سر قرار برسانم.

 

شاهد جنایت گفت: وقتی به آنجا رسیدیم پژمان از من خواست تا داخل ماشین منتظرش بمانم. او پیاده شد و دقایقی بعد صدای فریادهای وی را شنیدم و سراسیمه از ماشین پیاده شدم. ناگهان مهران، همان فردی که رقیب عشقی دوستم بود را دیدم که با چاقو به جان پژمان افتاده است. مهران به محض دیدن من ترسید و از محل گریخت و من با اورژانس و خانواده پژمان تماس گرفتم اما دوستم خون زیادی از دست داده بود و همین موجب شد تا او تسلیم مرگ شود.

 

با اظهارات شاهد حادثه، تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بازداشت عامل جنایت آغاز شده است.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.