2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
اغفال دختر جوان توسط برج ساز قلابی

اغفال دختر جوان توسط برج ساز قلابی

این متهم با معرفی خودش به عنوان فردی ثروتمند به خواستگاری شاکی رفت و او را فریب داد.

دوات آنلاین -سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری داماد کلاهبردار که با معرفی خود بعنوان برج ساز اقدام به کلاهبرداری 700 میلیون تومانی کرده بود خبر داد .

 

 سرهنگ کارآگاه "مسعود برجی" در تشریح خبر گفت : هجدهم اسفند سال گذشته خانمی با مراجعه به دادسرای ناحیه 4 تهران شکایتی را مبنی بر اینکه از وی به بهانه ازدواج کلاهبرداری شده مطرح کرد که پرونده جهت رسیدگی تخصصی به دستور دادیار شعبه اول آن دادسرا به پایگاه چهارم پلیس آگاهی دریافت شد .

 

دختر فریب خورده چه گفت

شاکی برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی دعوت که پس از حضور به افسر پرونده گفت: مدتی قبل از طریق فضای مجازی با پسری به نام شاهین آشنا شدم که خود را مهندس عمران و صاحب شرکت انبوه سازی معرفی و با ابراز علاقه ای که به من داشت پس از چندین قرار ملاقات موضوع ازدواج را مطرح و گفت یک پروژه ساخت مجتمع تجاری در سعادت آباد  دارم که پس از اتمام آن ازدواج می کنیم و برای زندگی به آلمان می رویم .

 

شاکی در ادامه گفت : شاهین با خودرو های گران قیمت به ملاقات من می آمد و یکبار هم مرا به پروژه مورد ادعا برد و پس از مدتی گفت میتواند یکی از واحد های تجاری همان مجتمع را با روابطی که با شرکایش دارد به نصف قیمت برایم خریداری کند بنده نیز فریب او را خوردم و مخفیانه طلاهای خودم، مادرم، خواهرم و مقداری دلار که متعلق به پدرم بود را از منزل خارج  و با فروش آنها مبلغ 700 میلیون تومان تهیه و به شاهین دادم اما پس از مدتی ناپدید شده و جواب تلفن را نمی دهد.

 

سرهنگ برجی افزود : اقدامات پلیسی جهت بررسی صحت و سقم اظهارات شاکی صورت گرفت و برای کارآگاهان محرز شد شاهین که نام واقعی او خسرو است مدتی به عنوان نصاب دوربین های مداربسته در پروژه ساختمانی مشغول کار بوده و اوایل اسفند ماه به ناگهان ترک کار کرده است.

 

این مقام انتظامی بیان داشت : کارآگاهان در ادامه پی جویی ها موفق به کشف سرنخ هایی از محل سکونت خسرو می شوند که نتیجه تحقیقات طی گزارشی به نظر مقام قضایی رسیده و منجر به صدور دستور دستگیری متهم می شود و طی عملیاتی متهم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می شود .

 

خسرو پس از انتقال به پلیس آگاهی ضمن قبول بزه انتسابی اظهار داشت : با سوء نیت و اجرای نقشه کلاهبرداری به شاکی نزدیک شدم و با یکسری مناور متقلبانه مبلغ 700 میلیون تومان از وی دریافت کردم و برای خوش گذرانی و خرید خودرو و موتورسیکلت استفاده کرده است .

 

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت : با اعتراف صریح خسرو به جرم کلاهبرداری پرونده تکمیل به دادسرای ناحیه 4 تهران ارسال و متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی مقام قضایی روانه زندان شد .

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.