2024/06/24
۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير
قتل هولناک دختر 4 ساله به دست مادر

قتل هولناک دختر 4 ساله به دست مادر

زن 29 ساله که از مشکلات روانی رنج می‌برد بعد از این جنایت در بیمارستان بستری شد.

دوات آنلاین -زن جوان که دچار فشار عصبی شده بود، دختر 4 ساله اش را به طرز وحشتناکی در مشهد به قتل رساند و به دستور مقام قضایی در مرکز روان پزشکی بستری شد.

 

این جنایت هولناک ظهر روز پنج شنبه گذشته درخیابان شهید طرحچی مشهد هنگامی رخ داد که سرایدار 30 ساله یک انبار کاشی با شنیدن صدای جیغ و فریاد نامتعارف از درون اتاق سرایداری، بی درنگ کارش را رها کرد و به سمت خانه اش (سرایداری) دوید.

 

مرگ دختر ۴ ساله

مرد جوان وقتی هراسان پا به  درون اتاق سرایداری گذاشت با صحنه ای شوک آور روبه رو شد.همسرش ضجه می زد و جیغ می کشید و «مهر ثنا» دختر 4 ساله اش درحالی که لب ها و بخشی از صورتش کبود بود در گوشه اتاق روی زمین قرار داشت. مرد با دلهره و نگرانی به سوی دخترش رفت و او را به آغوش کشید ولی پیکر دخترک بی حس بود به طوری که گویی جانی در بدن نداشت.

 

مرد جوان که دچار شوک شده و دست و پایش را گم کرده بود، لحظاتی بعد با اورژانس تماس گرفت و بدین ترتیب نیروهای امدادی عازم خیابان طرحچی شدند اما رفتارهای غیرمتعارف مادر «مهرثنا» قابل کنترل نبود. در عین حال نیروهای اورژانس، پیکر دختر 4 ساله را به بیمارستان رضوی مشهد رساندند اما پزشکان در همان معاینات  اولیه دریافتند که کودک مذکور به طرز وحشتناکی به قتل رسیده است.

 

دقایقی بعد با گزارش این ماجرای تکان دهنده به قاضی ویژه قتل عمد، بلافاصله قاضی کاظم میرزایی به همراه گروه ورزیده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، عازم بیمارستان شد و به تحقیق در این باره پرداخت.

 

بررسی های مقدماتی طبق اظهارنظر پزشکان قانونی نشان می داد که «مهرثنا» به خاطر انسداد راه تنفسی (خفگی) با دست به قتل رسیده است اما در معاینات بعدی شکستگی استخوان های داخلی کودک نیز نمایان شد و این پرونده جنایی مشهد را در شوک فرو برد!

 

حرف‌های پدر مقتول

مادر29 ساله  دختر خردسال که فقط جیغ می کشید و حال روحی مناسبی نداشت با صدور دستوری از سوی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به بیمارستان روان پزشکی حجازی انتقال یافت و بستری شد اما در همین حال پدر «مهرثنا» که هنوز وحشت زده و حیران بود درباره چگونگی وقوع این جنایت تکان‌دهنده به قاضی میرزایی گفت: من علاوه بر این که نگهبان انبار کاشی هستم در همان انبار هم کار می کنم.

 

صبح امروز (پنج شنبه) طبق معمول مشغول انجام وظیفه بودم که ناگهان صدای فریاد همسرم را شنیدم و با عجله و هراسان به داخل اتاق سرایداری رفتم که با صحنه دردناک قتل دخترم روبه رو شدم! این مرد جوان در پاسخ به سوال مقام قضایی که پرسید آیا همسرت سابقه بیماری روحی دارد نیز گفت: نه، اما مدتی قبل وقتی مادربزرگش فوت کرد خیلی ناراحت شد ، از سوی دیگر همسرم دانشجوست و به خاطر تحصیل دچار فشار عصبی بود که به همین دلیل هم قرص های اعصاب و روان مصرف می کرد.

 

در پی اظهارات پدر مهرثنا و با دستور مقام قضایی، جسد این کودک بی گناه، برای انجام معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای کشف ابعاد دیگر این فاجعه دردناک با راهنمایی‌های قاضی کاظم میرزایی ادامه یافت.

 

منبع: روزنامه خراسان

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.