2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
آزار و اذیت زنان توسط راننده شیطان صفت

آزار و اذیت زنان توسط راننده شیطان صفت

متهم برای فرار از دست پلیس یک مامور را با خودرواش زیر گرفت اما عاقبت بازداشت شد.

دوات آنلاین -مرد تبهکار که در پوشش مسافرکشی زنان جوان را مورد آزار و اذیت قرار می داد و اموالشان را سرقت می کرد، هنگام دستگیری مأمور پلیس را زیر گرفت و زخمی کرد.

 

طرح شکایت علیه مسافرکش قلابی

به نوشته روزنامه جوان، چند روز قبل زن جوانی وحشتزده به اداره پلیس رفت و از راننده خودروی پرایدی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.

 

شاکی در توضیح ماجرا گفت: من کارمند شرکت خصوصی هستم و محل کارم در شرق تهران است. بعد از ظهر از محل کارم بیرون آمدم و داخل خیابان منتظر تاکسی بودم که به خانه‌مان بروم. دقایقی کنار خیابان ایستاده بودم اما خبری از تاکسی نبود تا اینکه خودروی پراید مسافربری توقف کرد. بعد از گفتن مقصدم سوار خودرو شدم و راننده حرکت کرد. پس از طی مسافتی راننده مسیرش را تغییر داد که اعتراض کردم اما او مدعی شد که برای فرار از ترافیک خیابان راه میان بر انتخاب کرده است. من به رفتارهای او مشکوک شده بودم و به همین خاطر از او خواستم خودرو را متوقف کند اما راننده خودرو را در کوچه ای خلوت نگه داشت و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در پایان هم با سرقت طلاها و پول هایم مرا از داخل خودرو به پایین پرت کرد و به سرعت از محل گریخت.

 

وی ادامه داد: من موفق نشدم شماره پلاک خودرو را به خاطرم بسپارم، ولی با داد و فریاد از رهگذران درخواست کمک کردم که آنها هم موفق نشدند مانع فرار او شوند.

 

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

شناسایی متهم شیطان صفت

ماموران پلیس در نخستین گام فیلم دوربین های محل حادثه را بازبینی کردند که پس از تلاش زیاد موفق شدند چند شماره از پلاک خودروی مرد شیطان صفت را بدست آورند.

 

با بدست آمدن این اطلاعات در نهایت مأموران صاحب خودرو را که فرشاد نام داشته شناسایی کردند. از سوی دیگر مأموران پلیس شماره پلاک خودروی فرشاد را در اختیار گشت های پلیسی قرار دادند تا اینکه چند روز قبل مأموران گشت پلیس در یکی از خیابان های غربی تهران متوجه شدند خودروی مورد نظر کنار خیابان پارک شده است.

 

سپس یکی از ماموران پلیس از خودروی پلیس پیاده شد و برای شناسایی و بازداشت متهم به سوی خودروی پراید پارک شده رفت که متهم با دیدن مامور پلیس خودرواش را حرکت داد.

 

پس از این مامور پلیس سعی کرد مانع فرار متهم شود اما راننده خودروی پراید مامور پلیس را زیر گرفت و با سرعت زیاد از محل گریخت.

 

بدین ترتیب همزمان با انتقال مامور زخمی به بیمارستان تعقیب و گریز ماموران و راننده پراید آغاز شد و در نهایت ماموران موفق شدند خودرو را متوقف و فرشاد را دستگیر کنند

 

طرح شکایت های مشابه

پس از انتقال متهم به اداره پلیس کارآگاهان با دو شکایت مشابه دیگر در یکی از دادسرای های تهران روبه رو شدند که حکایت از آن داشت راننده شیطان صفت دو زن جوان دیگر را به همین شیوه سوار خودرو کرده و پس از آزار و اذیت و سرقت اموالشان آنها را در مکان خلوتی رها کرده است.

 

در حالی که متهم منکر جرم خود شد، دو شاکی در اداره پلیس وی را شناسایی کردند و مدعی شدند که فرشاد آنها را به عنوان مسافر سوار خودرو کرده و پس از طی مسافتی با تهدید آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و در پایان هم اموالشان را سرقت کرده است.

 

ادعای متهم

متهم که ابتدا مدعی بود هیچ جرمی مرتکب نشده است، وقتی با دلایل و مدارک روبه رو شد در ادعایی گفت: قبلا وضع مالی خوبی داشتم اما به دلایلی سرمایه‌ام را از دست دادم و مجبور شدم با خوری پرایدم مسافرکشی کنم. از آنجایی که علاقه زیادی به فضای مجازی دارم بیشتر اوقات بیکاری ام را در فضای مجازی پرسه زنی می‌کنم تا اینکه از دو ماه قبل تصمیم گرفتم در اینستاگرام و تلگرام با دختران جوان طرح دوستی بریزم. پیام های زیادی برای دختران می فرستادم که بعضی از آنها به پیام های من توجهی نمی کردند و بعضی ها به پیام هایم پاسخ مثبت میدادند و با هم رابطه دوستی برقرار می کردیم ما ابتدا با هم پیامکی ارتباط داشتیم اما بعد در خیابان با هم قرار می گذاشتیم و آنها را سوار خودرو ام می کردم.

 

در حالی که متهم این ادعا را مطرح می کرد بررسی های ماموران پلیس نشان داد شاکیان وی به عنوان مسافر سوار خودروی مرد شیطان صفت شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

 

بنابراین متهم به دستور قاضی سهرابی برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن صحت و سقم ادعاهایش در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.