2024/06/24
۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير
اخاذی از دختران جوان با ترفند مدلینگ

اخاذی از دختران جوان با ترفند مدلینگ

سودجویان از طعمه‌های خود می‌خواهند تن به خواسته‌های شیطانی آن‌ها داده و اگر این کار را انجام ندهند، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی طعمه‌ها می‌کنند.

دوات آنلاین -رئیس پلیس فتا فارس از شناسایی پسری ۲۱ ساله که در فضای مجازی با ایجاد صفحه اینستاگرامی با عنوان مدلینگ اقدام به اخاذی از دختران جوان می کرد، خبر داد.

 

سرهنگ حشمت سلیمانی گفت: در پی رصد و گشت زنی‌های مستمر و شبانه روزی کارشناسان پلیس فتا شهرستان فسا، مشخص شد شخصی به هویت نامعلوم در شبکه‌های اجتماعی با ایجاد صفحه اینستاگرامی با عنوان مدلینگ اقدام به انتشار تصاویر بانوان در فضای مجازی می‌ کند، بنابراین موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: با بررسی‌های فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا، متهم به هویت معلوم در شهرستان فسا مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی احضار شد.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، گفت: یکی از معضلات کنونی جامعه ما حفظ حریم خصوصی افراد است که به اشکال مختلف توسط سودجویان و کلاهبرداران نادیده گرفته شده و با سوءاستفاده از مصادیق مختلف نقض این موضوع، از قربانیان اخاذی و هتک حیثیت می‌شود.

 

 وی با بیان این‌که برخی افراد تمایل دارند که مورد توجه دیگران قرار بگیرند افزود: سودجویان و کلاهبرداران از طعمه‌های خود می‌خواهند که تن به خواسته‌های شیطانی آن‌ها داده و اگر این کار را انجام ندهند، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی طعمه‌ها در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌کنند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.