2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
خواستگار جنایتکار در درگیری با پلیس کشته شد

خواستگار جنایتکار در درگیری با پلیس کشته شد

این مرد بعد از شنیدن جواب منفی پدر و مادر و عمه دختر مورد علاقه‌اش را به قتل رسانده بود.

دوات آنلاین -متهم جوانی که از خانواده‌ای به دلیل جواب رد به خواستگاری اش کینه به دل داشته و دست به قتل مسلحانه زده و جان سه عضو یک خانواده بی گناه را  در قلعه گنج گرفته و از صحنه جنایت  گریخته بود، کشته شد.

 

خواستگار کینه  جو در شهر قلعه گنج  در جنوب کرمان که سه نفر را کشته و دو نفر از اعضای یک خانواده را زخمی کرده  بود،  در حالی  کشته شد که خرداد سال گذشته پس از شنیدن پاسخ  منفی به درخواست  ازدواجش  به صورت مسلحانه به خانه  این خانواده  حمله کرد و در یک اقدام جنون آمیز و هولناک (پدر، مادر و عمه خانواده) را  به رگبار بست و  به قتل رساند و در این حادثه دو نفر دیگر از جمله دختر مورد علاقه اش  را زخمی کرد.

 

براساس این گزارش، قاتل ۳۲ ساله بلافاصله از صحنه جنایت  گریخت و زخمی های  این حادثه  به بیمارستان منتقل شدند که  تنها دختر و پسر خانواده از مرگ نجات یافتند.

 

در ادامه به سرعت تیم‌های امدادی و پلیس در محل حادثه حاضر شدند و در همان بررسی‌های  اولیه  مشخص شد که سه عضو یک خانواده  هدف گلوله انتقام و کینه قرار گرفته اند که  پس از انتقال به  بیمارستان جان سپردند.

 

آغاز تحقیقات پلیسی

با اعلام  گزارش  این حادثه، دستورات ویژه قضایی از سوی مقام قضایی صادر شد و گروهی از ماموران پلیس آگاهی برای تحقیقات پلیسی و شناسایی عامل جنایت وارد عمل شدند که دوازدهم فروردین  یکی از متهمان این پرونده را پس از تعقیب و گریز در شهرهای  غربی و جنوب کشور، امسال به دام  انداختند. 

 

در حالی تحقیقات و تجسس های کارآگاهان پلیس قلعه گنج  برای دستگیری قاتل فراری ادامه  داشت که رزمندگان قرارگاه عملیاتی ابوذر (یگان تکاوری ۱۱۶ امام هادی (ع) کهنوج) با همراهی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قلعه گنج طی یک عملیات منسجم که از ساعات پایانی سه شنبه گذشته آغاز شده بود، موفق شدند بامداد چهارشنبه پنجم شهریور قاتل مسلح فراری را شناسایی کنند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمان دراین باره گفت: قاتل از خرداد سال گذشته که مرتکب قتل شده بود به همراه برادرش در تعقیب پلیس قرار داشت که همدستش ابتدای امسال دستگیرشد.

 

سردار عبدالرضا ناظری افزود: طی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و پس از اطمینان از حضور قاتل در کوه های اطراف قلعه گنج، متهم بامداد روز گذشته (چهارشنبه ) در مواجهه با پلیس و تعقیب و گریز کشته و از مخفیگاه وی  یک قبضه اسلحه جنگی با چهار خشاب و مقادیری مهمات کشف شد.

 

وی خاطرنشان کرد:  این قاتل، سابقه سرقت مسلحانه، تیراندازی و قاچاق مواد مخدر را در کارنامه سیاه  خود دارد.

 

منبع: روزنامه خراسان

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.