2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
همدستی زن خیانتکار و مرد غریبه برای قتل شوهر

همدستی زن خیانتکار و مرد غریبه برای قتل شوهر

از وقتی با نعیم ازدواج کردم او مرا بشدت کتک می‌زد و اذیت می‌کرد تا اینکه با مرد جوانی آشنا شدم و...

دوات آنلاین -زن خیانتکار که با همدستی مرد غریبه نیمه شب شوهرش را با روسری خفه کرده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

 

سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این خبر به «ایران» گفت: نیمه شب پنجشنبه سی‌ام مرداد صاحب یک مرغداری با اداره پلیس تماس گرفت و خبر مرگ مشکوک سرایدارش را اعلام کرد.خیلی زود تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی در محل جنایت حضور یافتند و با پیکر بی‌جان مرد 48ساله‌ای به نام نعیم روبه‌رو شدند.صاحب مرغداری در اظهارات خود به مأموران پلیس گفت: حدود ساعت چهار صبح برای انجام کاری وارد مرغداری شدم همسر نعیم - سرایدار مرغداری - با دیدن من وحشت زده به طرفم آمد و گفت که شوهرش سکته کرده و مرده است. من هم خیلی زود با پلیس تماس گرفتم.در ادامه تحقیقات مأموران به همسر مقتول به نام راحله 30ساله ظنین شده و او را برای بازجویی‌های بیشتر به اداره پلیس منتقل کردند.

 

در ادامه نیز گزارش پزشکی قانونی نشان می‌داد نعیم بر اثر فشار بر ناحیه گردن و خفگی به قتل رسیده است.بدین ترتیب در بازجویی‌ها راحله لب به اعتراف گشود و گفت: 9سال قبل با نعیم ازدواج کردم و دو فرزند دارم. اما از وقتی با نعیم ازدواج کردم او مرا بشدت کتک می‌زد و اذیت می‌کرد تا اینکه با مرد جوانی به‌نام «معروف» آشنا شدم. دو سالی بود که پنهانی با او رابطه داشتم اما وقتی فهمید نعیم مرا خیلی اذیت می‌کند تصمیم گرفتیم او را بکشیم.برای همین شب حادثه وقتی شوهرم خوابید من نیمه شب در مرغداری را باز کردم تا معروف وارد خانه شود و با یک روسری او را خفه کردیم. می‌خواستیم پس از کشتن نعیم با هم به افغانستان فرار کنیم. اما صاحب مرغداری بی‌خبر به آنجا آمد و با دیدن جسد شوهرم ماجرا لو رفت.

 

بدنبال اظهارات این زن، «معروف» همدست او نیز به اتهام مشارکت در قتل بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.