2022/07/02
۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير
اعترافات تلخ زنی که شوهرش را با چاقو کشت

اعترافات تلخ زنی که شوهرش را با چاقو کشت

این زن می‌گوید شوهرش معتاد بود و زندگی را به شدت برای او سخت کرده بود.

دوات آنلاین-زن میانسالی که به اتهام قتل شوهر معتادش در بازداشت به سر می برد، می گوید به خاطر عذاب هایی که از دست مقتول کشیده بود، از ارتکاب جنایت پشیمان نیست.

 

به نوشته جوان، سال گذشته ماموران پلیس استان تهران از قتل مرد میانسالی در خانه اش باخبر و راهی محل شدند.

 

بعد از حضور ماموران در محل، با جسد مرد 50 ساله به نام پرویز رو به رو شدند که با ضربات چاقوی همسرش کشته شد بود.

 

شوهرم معتاد شد

با انتقال جسد به پزشکی قانونی همسر مقتول که در محل حاضر بود، بازداشت شد. جواهر ۴۴ ساله با اقرار به جرمش به پلیس آگاهی فرستاده شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او در شرح ماجرا گفت: ۱۴ساله بودم که با پسرعمویم ازدواج کردم. آن زمان سن کمی داشته به همین خاطر نمی دانستم او اخلاق خوبی ندارد. تا اینکه بعد از ازدواج متوجه رفتارهای بد او شدم. چاره ای نبود باید زندگی می کردم. این گذشت و پرویز پس از چند سال به دام اعتیاد افتاد. همین باعث شد رفتارهایش بدتر شود. آن شرایط خیلی مرا اذیت می کرد و دیگر تاب و تحمل رفتارهای او را نداشتم این شد که تصمیم گرفتم از او جدا شوم اما نسبت فامیلی باعث شد نتوانستم طلاق بگیرم.

 

متهم ادامه داد: در سال های زندگی مشترک شوهرم بارها مرا کتک زده و تحقیر کرده بود. این گذشت تا سال ۸۵، آن زمان شوهرم در درگیری خیابانی یکی از دوستانش را با شلیک گلوله کشت و گریخت. مدت ها از او خبری نداشتم تا اینکه بعد از گذشت سه سال از حادثه مأموران پلیس او را دستگیر کردند. بالاخره پرویز به زندان افتاد اما توانست رضایت اولیای دم را جلب کند و بعد از محاکمه از جنبه عمومی جرم به زندان محکوم و پس از گذراندن دوره محکومیتش آزاد شد.

 

قتل با چاقو

متهم در خصوص قتل گفت: پرویز بعد از آزادی بداخلاق تر شد و همیشه با هم درگیر بودیم. اعتیادش نیز شدید تر شده بود و بیشتر مواد مصرف می کرد. آخرین بار سر همین موضوع به او اعتراض کردم و با هم درگیر شدیم و مرا به شدت کتک زد. آنجا بود که تصمیم به قتل گرفتم. شب حادثه شوهرم خواب بود. با چاقو بالای سرش رفتم و چند ضربه به او زدم. پرویز وقتی از خواب بیدار شد به سمتم حمله کرد. همانجا یک ضربه به شاهرگش زدم که موجب مرگش شد.

 

متهم در آخر گفت: از قتل شوهرم پشیمان نیستم چون انتقام ۳۰سال اذیت و بداخلاقی هایش را گرفتم.

 

با اقرارهای زن میانسال او بعد از بازسازی صحنه جرم روانه زندان شد و پرونده بعد از صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 

به این ترتیب متهم با درخواست قصاص از سوی اولیای دم بعد از تعیین شعبه محاکمه خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.