2020/07/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير
پردیس پورعابدینی؛ جایگزین ریحانه پارسا در سریال آقازاده

پردیس پورعابدینی؛ جایگزین ریحانه پارسا در سریال آقازاده

پردیس پورعابدینی بازیگر جوانی است که در نقش راضیه یا مانلی در سریال آقازاده گام اول را محکم برداشته است.

دوات آنلاین-سریال آقازاده از همان ابتدا نشان داد سریالی قوی، خوش و ساخت و تماشایی است. این سریال نسبت به سایر سریال‌های نمایش خانگی موضوعی متفاوت دارد و از بازیگران باتجربه و صاحب‌نام زیادی کمک گرفته است اما در میان آنها پردیس پورعابدینی که نقش راضیه یا مانلی را بازی می‌کند چهره‌ای جدید است.

 

ادامه همکاری تیم سریال پدر در سریال آقازاده

حامد عنقا و بهرنگ توفیقی همکاری‌های زیادی با هم داشته‌اند و اکنون در سریال آقازاده باز هم در کنار یکدیگر هستند. اوج همکاری این دو هنرمند سریال پدر بود که 4 بازیگر نقش اصلی آن را برعهده داشتند. مهدی سلطانی و لعیا زنگنه بازیگران باتجربه بودند و سینا مهرداد بازگیر جوان اما نه تازه‌کار این تیم بود و ریحانه پارسا نیز در این گروه چهره‌ای جدید محسوب می‌شد.

 

در سریال آقازاده علاوه بر همکاری دوباره عنقا و توفیقی، سه بازیگر از چهار بازیگر اصلی سریال پدر نیز حضور دارند اما خبری از ریحانه پارسا نیست. در حالی‌که با توجه به سن و سال او نقشی مناسب وی در این سریال وجود داشت.

 

در همین زمینه: لینک دانلود سریال آقازاده

 

عنقا و توفیقی ترجیح داده‌اند به جای ریحانه پارسا از چهره‌ای دیگر کمک بگیرند و این گونه است که پردیس پورعابدینی در این سریال حضور پیدا کرده و نقش مانلی یا همان راضیه را بازی می‌کند.

 

راضیه دختری است که از شهرستانی دیگر به تهران آمده و وارد سیستم کاری نیما با بازی امیر آقایی شده و نامش به مانلی تغییر کرده است. مانلی طعمه‌ای است که سر راه رقبا یا بدخواهان نیما قرار می‌گیرد و علیه آنها مدرک جمع می‌کند.

 

در این میان حامد جوانی معتقد و از سویی از نیروهای پلیسی- امنیتی است که روی پرونده نیما کار می‌کند. نیما نیز مانلی را سراغش می‌فرستد. در این میان حامد و راضیه عاشق هم می‌شوند و.... داستان تا مرگ مانلی ادامه پیدا می‌کند.

 

پردیس پورعابدینی با این‌که پیش از این تجربه جدی بازیگری سریال نداشته اما نشان داده در این حرفه توانا است. از سویی این اتفاق توانایی توفیقی را نیز در همکاری با چهره‌های تازه‌کار نشان می‌دهد.

 

درباره این‌که چرا ریحانه پارسا در سریال آقازاده حضور ندارد تاکنون اظهارنظری نشده است اما به نظر می‌رسد راه او و تیم عنقا- توفیقی از هم جدا شده است و شاید به همین دلیل است که فصل دوم سریال پدر نیز تاکنون ساخته نشده و خبری از آن نیست.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.