2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
سینا مهراد: در سریال آقازاده خیلی اذیت شدم

سینا مهراد: در سریال آقازاده خیلی اذیت شدم

مهراد می گوید سریال آقازاده او را پیر کرد. دلیلش را در این مطلب بخوانید.

دوات آنلاین -بازی خوب سینا مهراد در نقش حامد در سریال آقازاده یکی از چند دلیل گوناگونی بود که باعث شد این مجموعه به خوبی دیده شود وطرفداران زیادی داشته باشد اما بازی در این نقش برای مهراد چندان هم آسان نبود طوری که او می گوید پیر شده است.

سینا مهراد در نقش حامد در سریال آقازاده

قولی که سینا مهراد به خودش داده است

به نوشته خبرآنلاین، سینا مهراد در مستند بوی خون با بیان این که دوست ندارد هر نقشی بازی کند، درباره ویژگی های کاراکتر حامد گفت: حامد خصوصیاتی داشت که خودم هم دوست دارم و سعی می کنم داشته باشم. معمولا نقش هایی را برای بازی می پذیرم که به آنها اعتقاد دارم. شاید هرگز نقش منفی بازی نکنم.

 

او ادامه داد: عهدی که در بازیگری با خودم دارم این است که نقش هایی را بازی کنم که در کنار مردم باشد نه مقابل آن ها.

 

مهراد تاکید کرد: حامد سریال پدر کنار مردم بود، حامد سریال آقازاده هم همینطور. یعنی حامد برای مردم می جنگد. با مردم گریه می کند و آن ها را دوست دارد و خودش را فدای مردم می کند.

سینا مهراد در نقش حامد در سریال آقازاده

سختی های بازی در سریال آقازاده

سینا مهراد با اشاره به چالش های شخصیت حامد در سریال آقازاده یادآور شد: من بازیگری هستم که ناخواسته در جلد نقش خود می روم. در این سریال که قصه خیلی ترسناکی هم داشت، خیلی اذیت شدم و به قول معروف پیر شدم. این پیر شدن، کلیشه نیست. الان ۲۸ ساله ام ولی انگار ۳۵ ساله هستم. آقازاده مرا پیر کرد.

 

این بازیگر درباره همکاری دوباره با بهرنگ توفیقی و حامد عنقا هم بیان کرد: حامد عنقا به عنوان یک نویسنده برای من مثل یک پدر است. او برای من مثل یک کوه در سینما است؛ به این کوه تکیه می کنم و اعتماد دارم.

 

وی افزود: جلوی دوربین بهرنگ توفیقی، من به عنوان یک بازیگر خیالم راحت است. او کارگردانی است که پشت مانیتور، خودش را جای بازیگر می گذارد با همان حس و حال.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.