2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
دختر 14 ساله در دام شیطانی گرفتار شد

دختر 14 ساله در دام شیطانی گرفتار شد

دوستی اینستاگرامی برای این دختر پایانی تلخ شد. او فریب وعده‌های پسری جوان را خورد و ...

دوات آنلاین-دختر نوجوان پس از آشنایی اینستاگرامی با پسری جوان فکر نمی کرد که رؤیای زندگی آنها در کشور آلمان خیلی زود به کابوسی هولناک تبدیل شود.

 

به گزارش روزنامه جوان، چندی قبل زوج جوانی سراسیمه به اداره پلیس تهران رفتند و از گم شدن ناگهانی دختر ۱۴ساله‌شان به نام تینا خبر دادند.

 

مرد جوان در توضیح ماجرا گفت: ما اهل شهرستان هستیم و تینا هم تنها فرزند ما است چند روز قبل در محل کارم بودم که همسرم با من تماس گرفت و گفت تینا برای خرید از خانه بیرون رفته و به خانه بازنگشته است. خیلی نگران شدم و بلافاصله به خانه آمده و همراه همسرم ابتدا به خانه دوستان و بستگان و بعد به بیمارستان ها سر زدیم اما هیچ ردی از تینا پیدا نکردیم تا اینکه با بررسی وسایل شخصی اش با دفترچه خاطراتش روبه رو شدیم و فهمیدیم او مدتی است از طریق اینستاگرام با پسر جوانی به نام منوچهر رابطه دوستی دارد و قرار بوده برای دیدن او به تهران برود.

 

وی ادامه داد: پس از این به ترمینال رفتیم و با نشان دادن عکس دخترم به مسئولان شرکت های مسافربری متوجه شدیم او با برداشتن طلاها و مدارکش با اتوبوس به تهران رفته است، به همین خاطر به تهران آمدیم که مأموران پلیس کمک کنند دخترمان را پیدا کنیم.

 

با طرح این شکایت پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان مبارزه با آدم ربایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

بررسی های مأموران پلیس نشان داد تینا پس از ورود به تهران با پسر مورد علاقه اش ملاقات کرده و ساعتی بعد دو نفری با اتوبوس راهی یکی از شهرهای مرزی شده اند.

 

در حالی که تحقیقات برای ردزنی نینا و منوچهر ادامه داشت به مأموران پلیس خبر رسید تینا از شهر مورد نظر با خانواده اش تماس گرفته و برای برگشتن به خانه درخواست کمک کرده است.

 

عشق به اروپا زندگی ام را سیاه کرد

بدین ترتیب با هماهنگی پلیس، تینا از شهر مرزی به تهران منتقل شد و مورد بازجویی قرار گرفت. وی در تحقیقات پلیسی گفت: مدتی بود عاشق پسری به نام مسعود بودم و قرار بود با هم ازدواج کنیم اما پدر و مادر هم مخالفت می کردند و مدعی بودند که سن من کم است و باید درس بخواند. آنها رابطه دوستی ما را به هم زدند تا اینکه در اینستاگرام با پسر ۲۰ ساله‌ای به نام منوچهر آشنا شدم. من با منوچهر درددل می کردم و به او از رابطه عاشقانه ام با مسعود می گفتم که او قول داد مرا به عشقم برساند اما مدتی بعد مدعی شد که مسعود پسر خلافکاری است و مرا خوشبخت نمی کند. او کم کم به من ابراز علاقه کرد و من هم عاشق او شدم، اما از آنجایی که می دانستم خانواده ام با ازدواج ما مخالفت می کنند، منوچهر پیشنهاد داد با هم از ایران فرار کنیم و برای زندگی به یکی از کشورهای اروپایی برویم.

 

وی ادامه داد: منوچهر مدعی بود که خواهرش در یونان زندگی می کند و اگر به صورت قاچاق خودمان را به یونان برسانیم او کار های اقامت ما را برای زندگی در آلمان سر و سامان میدهد و من هم فریب او را خوردم و پس از برداشتن همه طلاها و پول هایم همراه او راهی شهر مرزی شدیم. منوچهر آنجا خانه‌ای اجاره کرد و تمام طلاها و پول هایم را به بهانه هزینه رفتن به خارج از من گرفت. در این چند روزی که با هم بودیم مرا آزار و اذیت کرد و حتی فیلم سیاه هم تهیه کرد تا اینکه یک روز از خانه بیرون آمدیم به بهانه ملاقات با قاچاق در مرا داخل پارکی تنها گذاشت و دیگر پیش من بازنگشت.

 

پس از این مأموران پلیس، منوچهر را شناسایی و دستگیر کردند. متهم در بازجویی ها با اعتراف به جرمش گفت: وقتی فهمیدم تینا وضع مالی خوبی دارد او را به بهانه ازدواج و زندگی در خارج از کشور به یکی از شهرهای غربی کشور که در آنجا زندگی می کردم، کشاندم و اموالش را سرقت کردم.

 

از آنجایی که منوچهر دختر ۱۴ساله را در شهر مرزی آزار و اذیت کرده بود، بازپرس جنایی با صدور عدم صلاحیت وی را برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران شهرستان مرزی قرار داد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.