2022/08/14
۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد
تجاوز ناپدری به دختر جوان بعد از ارتکاب جنایت

تجاوز ناپدری به دختر جوان بعد از ارتکاب جنایت

این مرد آمریکایی در اعترافاتی هولناک توضیح داد چگونه همسر خود را کشت و دختر او را آزار داد.

دوات آنلاین-مردی 58 ساله در آمریکا به جرم قتل و تجاوز دستگیر شده و اعتراف کرده بعد از این‌که همسر خود را کشت دختر جوان او را مورد آزار و اذیت قرار داد.

 

به گزارش رکنا، طبق گزارش پلیس، ویرجیل سولیس که چند سالی بود با همسر خود والری 53 ساله ازدواج کرده بود و به شدت هم علاقه ای مرموز به دختر وی داشت بعد از چند سال زندگی مشترک و آزار و اذیت زن بیچاره، اقدام به قتل او کرد.

 

وی در بازجویی ها اعتراف کرد که از زمانی که ازدواج کرد تاکنون با همسرش هیچ رابطه زناشویی نداشته است و به دلیل اینکه عاشق دختر او بود، به همسر خود بی محلی کرده و از هر فرصتی برای آزار دخترجوان استفاده می کرد.

 

شب حادثه، زمانی که ویرجیل مست بود پنهانی به دور از چشم دختر همسرش، به والری گفت که از زندگی اش بیرون برود و دخترش را به او هدیه کند.

 

زن بیچاره که متوجه دلیل اخلاق های زننده شوهرش شده بود و فهمیده بود که همسرش به دخترش نظر دارد به سمت او حمله ور شد و با ضرب و شتم ویرجیل قصد دفاع از خود و دخترش را داشت.

 

قربانی که شاهد این اختلاف ناپدری و مادرش بود با اداره پلیس تماس گرفت و گفت ناپدری اش، قصد کشتن مادرش را دارد.

 

زمانی که ماموران پلیس به خانه آن ها آمدند با جسد خونین زن سیاه پوستی رو به رو شدند که در کنارش دختری جوان بود و مردی با ظاهری خون آلود در کنارشان نشسته بود.

 

به گفته این دختر ، زمانی که ناپدری اش متوجه تماس او با پلیس می شود به سمتش می آید و با ضرب و شتم به او تجاوز می کند و مدام تکرار می کند که به چیزی که می خواسته رسیده است!

 

ماموران پلیس پس از دستگیری ویرجیل به جرم قتل و آزار و اذیت او را به بازداشتگاه منتقل کردند.

 

به گفته های افسرپرونده، پزشکی قانونی خشونت در بدن دخترجوان را تایید کرده و گفته وی مورد تجاوز قرار گرفته است.

 

افسرپرونده، پس از تکمیل گزارشات ، این پرونده قتل و تجاوز را به دادگاه منتقل کرد تا مجازاتی برای پدر خوانده در نظر گرفته شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.