2020/07/04
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
آزار و اذیت دختر جوان در ویلای لواسان

آزار و اذیت دختر جوان در ویلای لواسان

شاکی: 3 پسر من را با اجبار و تهدید به یک باغ در لواسان کشاندند و مورد آزار و اذیت قرار دادند و فردای آن روز من را کنار جاده رها کردند.

دوات آنلاین-سه جوان که متهم به آدم ربایی و تجاوز به عنف به دختر جوان هستند، در دادگاه اتهام خود را انکار کردند.

 

به گزارش جام‌جم، اواخر سال 98 دختری جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد از سوی سه مرد ربوده شده و در یک باغ در لواسان مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌است.

 

دختر 22 ساله به نام نگین در طرح شکایت خود گفت:«به تازگی با پسری به نام مازیار دوست شده‌بودم. ما هنوز همدیگر را زیاد نمی‌شناختیم . او به من پیشنهاد داد یک روز با هم به شمال برویم و یک ساعت کنار دریا باشیم و تا شب نشده برگردیم. من هم قبول کردم اما وقتی سوار ماشین او شدم یکدفعه دو نفر از دوستانش را هم سوار کرد و من را با اجبار و تهدید به یک باغ در لواسان کشاندند و مورد آزار و اذیت قرار دادند و فردای آن روز من را کنار جاده رها کردند.»

 

با شکایت نگین پرونده برای رسیدگی به شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد و متهمان یک به یک پای میز محاکمه رفتند. مازیار در دفاع از خود گفت:آن شب قرار بود شمال برویم اما چون برای شمال رفتن دیر وقت بود با رضایت خود نگین به ویلای دوستم رفتیم.اما هیچ کدام با او رابطه نداشتیم.

 

در حالی که دو متهم دیگر هم اتهام خود را انکار می‌کردند قضات دادگاه برای صدور رای وارد شور شدند.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.