2020/09/30
۱۳۹۹ چهارشنبه ۹ مهر
پایان کورس خیابانی با قتل

پایان کورس خیابانی با قتل

متهم بعد از رساندن پیگر خونین مقتول به بیمارستان فرار کرد.

دوات آنلاین-درگیری دو پسرجوان پس از کورس شبانه در یکی از خیابان های تهران با قتل یکی از آنها به پایان رسید.

 

به گزارش روزنامه جوان، چند شب قبل مأموران کلانتری تجریش قتل پسر جوانی را به قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند.

 

مأموران کلانتری گفتند ساعتی قبل پسر جوانی که با چاقو زخمی و برای درمان به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده بود به خاطر خونریزی شدید به کام مرگ رفت.

 

با اعلام این خبر باز پرس همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان حاضر شد. بررسی های مأموران پلیس نشان داد مقتول، حامد نام دارد که ساعتی قبل دختر و پسری ناشناس پیکر زخمی او را به بیمارستان منتقل و از بیمارستان فرار می کنند.

 

یکی از کارکنان بیمارستان گفت: ساعتی قبل خودروی پژو ۲۰۶ که دختر و پسر جوانی سرنشین آن بودند به جلو در بیمارستان آمدند. در صندلی عقب خودروی پژو ۲۰۶ پسر زخمی بود که راننده مدعی شد یکی از دوستانش است که در حادثه ای زخمی شده و به همین خاطر برای درمان او را به بیمارستان منتقل کرده است. پس از این در را باز کردیم و خودرو وارد بیمارستان شد و پسر زخمی هم برای درمان به اورژانس منتقل شد. در حالی که دقایقی از ورود خودروی پژو ۲۰۶ به بیمارستان گذشته بود و ما هم موضوع را به مأموران پلیس خبر داده بودیم، ناگهان متوجه شدیم راننده همراه دختر جوان به صورت مخفیانه از بیمارستان خارج شده و فرار کرده اند.

 

مأموران در تحقیقات بعدی دریافتند دختر و پسر فراری خودروی پژو۲۰۶ خودشان را از ترس در بیمارستان جا گذاشته و با پای پیاده فرار کرده اند.

 

بدین ترتیب کارآگاهان پلیس آگاهی شماره پلاک خودرو پژو را از سامانه پلیس استعلام گرفتند که مشخص شد خودرو متعلق به زن جوانی به نام رؤیا است. رؤیا پس از احضار به اداره پلیس مدعی شد که خودرواش در اختیار پسر جوانش به نام امیر بوده است و شب حادثه هم قرار بوده همراه دختر مورد علاقه اش برای تفریح به خیابان بروند.

 

رویا پس از دیدن عکس های دوربین مداربسته تأیید کرد که پسر فراری امیر است اما مدعی شد دختر جوان را نمی شناسد و احتمال داد او همان دختر مورد علاقه پسرش باشد.

 

کورس مرگبار دو خودرو

همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی ماموران پلیس برای برملا کردن راز قتل حامد دست به تحقیقات میدانی زدند. بررسی دوربین های مداربسته و تحقیق از شاهدان حکایت از این داشت امیر و دختر مورد علاقه اش با خودروی مادرش در یکی از خیابان های شمالی تهران در حال دور دور بودند که با مقتول که او هم با خودرواش رانندگی می کرده روبه رو می شوند. امیر و مقتول تصمیم می گیرند داخل خیابان باهم کورس بگذارند.

 

مسابقه آنها از چند خیابان آنطرفتر از محل حادثه آغاز می شود و دو راننده بدون اینکه بدانند در خط پایان این مسابقه چه در انتظار آنها است روی پدال خودروهای شان فشار می دهند تا شاید دیگری را جا بگذارند و برنده مسابقه شوند تا اینکه دقایقی بعد دو راننده به خاطر همین مسابقه باهم مشاجره لفظی می کنند.

 

مشاجره لفظی آنها در نزدیکی بیمارستان شدت پیدا می کند که با هم قرار می گذارند برای درگیری به داخل کوچه‌ای خلوت در آن نزدیکی بروند.

 

امیر و حامد هر دو از خودرو پیاده می شوند و با هم درگیری خونینی را رقم می زنند که در جریان آن امیر با چاقو حامد را زخمی می کند. وقتی حامد غرق در خون نقش بر زمین می شود، امیر برای نجات جانش او را سوار خودروی خودش می کند و به بیمارستان تجریش می برد و مدعی می شود که پسر زخمی دوستش است که در حادثه رانندگی زخمی شده است و بعد از دقایقی هم از محل همراه دختر مورد علاقه اش فرار می کند.

 

بدین ترتیب همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه مأموران پلیس امیر و دختر ناشناس را به دستور قاضی ساسان غلامی به عنوان مظنونان حادثه تحت تعقیب قرار دادند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.