2020/05/27
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
آزار زنان مسافر توسط راننده شیطان صفت

آزار زنان مسافر توسط راننده شیطان صفت

این مرد زنان را به محلی خلوت می‌کشاند و نقشه شیطانی خود را اجرا می‌کرد.

دوات آنلاین-معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد شیطان صفت که از مسافران خانم با آزار و اذیت سرقت می کرد، خبر داد.

 

سرهنگ کارآگاه  علی گودرزی توضیح داد: بیستم فروردین ماه امسال پرونده ای با موضوع سرقت مقرون به آزار و اذیت با شکایت خانمی جوان برای رسیدگی تخصصی از شعبه نهم بازپرسی دادسرای 27 تهران تهران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: شاکی با حضور در اداره شانزدهم به کارآگاهان گفت، من هجدهم فروردین ماه از میدان صادقیه به مقصد میدان پونک سوار بر یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ به رانندگی مرد جوانی حدوداً 35 ساله شدم که پس از طی مسافتی ناگهان تغییر مسیر داده و در یکی از خیابان های فرعی و خلوت با تهدید سلاح سرد علاوه بر آزار و اذیت، اموالم را سرقت و بلافاصله از محل گریخت.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شاکی موفق به ثبت پلاک انتظامی خودرو نشده بود، افزود: کارآگاهان با شنیدن اظهارات شاکی راهی محل وقوع جرم شدند و در تحقیقات اولیه و بررسی های میدانی موفق شدند شماره پلاک خودروی متهم را بدست آورند و به رصد های اطلاعی مشخص شد که خودرو پراید سرقتی بوده و در پانزدهم فروردین ماه از محله کن سرقت شده است.

 

وی ابراز داشت: در این بین سه پرونده مشابه دیگری به همین شیوه به پلیس آگاهی ارجاع شد و شاکیان از همان راننده خودر پراید اعلام شکایت کردند.

 

سرهنگ گودرزی اضافه کرد: با جمعبندی اطلاعات بدست آمده هویت واقعی مرد تبهکار به نام مهران 36 ساله که دارای سوابق کیفری در زمینه های سرقت منزل- سرقت خودرو در سال های اخیر بوده است، شناسایی شد.

 

این مقام پلیسی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه مهران در حوالی ستارخان شناسایی و کارآگاهان موفق شدند با هماهنگی های قضائی وی را در بیست و چهارم فروردین ماه در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان خودوری سواری پراید که متهم با آن اعمال مجرمانه اش را مرتکب شده بود، کشف شد.

 

وی با اشاره به اینکه متهم به همراه خودروی کشف شده به پلیس آگاهی انتقال یافت، گفت: مهران همچنان منکر جرائم ارتکابی بود که پس از مواجهه حضوری با شاکیان دیگر چاره جز بیان حقیقت را نداشت و لب به اعتراف سیاه خود گشود

.

این مقام انتظامی ابراز داشت: مهران اظهار کرد، من پس از سرقت خودروی پراید با نقشه پلیدی در ذهنم داشتم بانوان مسافر را از مبداء میدان آزادی و میدان صادقیه سوار می کردم و پس از طی مسافی تغییر مسیر داده و به خیابان های خلوت می بردم. در یک فرصت مناسب با تهدید سلاح سرد نقشه خود را عملی و اموال آنان را سرقت و متواری می شدم.

 

سرهنگ گودرزی در پایان گفت: با تلاش شبانه روزی همکارانم در اداره شانزدهم و با عنایت به دستگیری مجرم سابقه دار و اعتراف به جرم خود و شناسایی 4 تن از شاکیان، متهم با صدور قرار قانونی برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف جزئیات پرونده در اختیار این اداره قرار دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.