2020/09/21
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
اعدام قاتل کودک 4 ساله

اعدام قاتل کودک 4 ساله

این قاتل بعد از تجاوز به کودک و کشتن او جسدش را رها کرده بود.

دوات آنلاین-قاتل کودک چهارساله اهوازی که خانواده او در فروردین ماه سال ۹۴ به استان گلستان سفر کرده بودند، صبح امروز در زندان گنبد کاووس قصاص شد.

 

۱۴ فرودین سال ۱۳۹۴ بود که خبر گم شدن کودک چهار ساله خانواده اهوازی موجی از نگرانی و همراهی مردم استان گلستان برای یافتن این کودک را در فضای خبری استان گلستان به راه انداخت.

 

چند روز بعد، در روز ۲۱ فروردین همان سال پیکر بی جان این کودک توسط چوپانان در نوار مرزی ایران و ترکمنستان پیدا و همه امیدها برای زنده پیدا کردن این کودک و بازگشت او به آغوش خانواده اش که مهمان نوروزی استان گلستان بودند به یاس تبدیل شد.

 

تحقیقات و سرنخ‌ها قاضی پرونده را به قاتل این کودک بی گناه رساند فردی که اطراف بازارچه مرزی اینچه سکونت داشت.

 

قاتل در مراحل بازجویی و تحقیقات اعلام کرده بود هنگامی که در ورودی بازارچه ایستاد بود متوجه این کودک شد و با بردن او به منطقه‌ای نزدیک مرز ایران و ترکمنستان، پس از کشتن کودک و تجاوز به او، پیکر بی جانش را در همان نقطه رها کرد.

 

با درخواست خانواده کودک، حکم قصاص قاتل صادر و پس از تایید در دیوان عالی کشور، صبح امروز در زندان گنبد کاووس به دار مجازات آویخته شد.

 

منبع: میزان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/02/17
هرکس تجاوز می کند باید زود اعدام شود

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.