2020/09/22
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
همدستی زن خیانتکار با مرد غریبه برای قتل شوهر

همدستی زن خیانتکار با مرد غریبه برای قتل شوهر

این زن با مرد غریبه قرار گذاشته بود مدتی بعد از قتل با او ازدواج کند.

دوات آنلاین-زنی که با همدستی مرد مورد علاقه‌اش شوهر خود را  به قتل رسانده و   با صحنه‌سازی می‌خواست مرگ او را خودکشی جا بزند ، همراه همدستش بازداشت شد. 

 

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت:  چند روز پیش وقوع مرگ مردی به پلیس  گزارش شد  و ماموران  برای بررسی  ماجرا به محل مورد نظر در شهرستان بندر خمیر اعزام شدند. بررسی‌های اولیه از این خانواده نشان داد مرد 47 ساله خودکشی کرد،  اما ماجرای مرگ او مشکوک  به نظر می‌رسید. بنابراین ماموران به تحقیق در این باره پرداختند که  معلوم شد او خودکشی نکرده  بلکه به قتل رسیده  است. 

 

 وی افزود :  ماموران در ادامه به همسر وی مشکوک شدند و او به عنوان تنها مظنون در  این جنایت بازداشت شد.  زن جوان اظهارات ضد و نقیضی را مطرح می‌کرد تا این‌که به همدستی  مردی شوهرش را کشته و بعداز قتل با صحنه‌سازی ماجرا را خودکشی جا زده اند. قراربوده بعد از مدتی با مردی که همدستش بوده  ازدواج کندکه  ماجرا  لو رفته و او بازداشت شده  است. 

 

با اعتراف این زن همدستش  تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و بازداشت شد.  

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.