2020/05/25
۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
قتل داماد سابق به دلیل ازدواج مجدد

قتل داماد سابق به دلیل ازدواج مجدد

قاتل که هنوز فراری است ادعا کرده بود مقتول خواهر او را بدبخت کرده و حالا قصد انتقام دارد.

دوات آنلاین-مرد جوان وقتی فهمید داماد سابقشان دوباره ازدواج کرده او را به قتل رساند و از محل گریخت.

 

به گزارش جوان، ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه شنبه ۱۶ فروردین ماه بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه از قتل مرد میانسالی در خانه اش باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در قتلگاه. داخل حیاط خانه ویلایی حوالی شهرک کاروان با جسد مرد ۴۸ساله ای به نام شاهین روبه رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

 

تحقیقات مأموران حکایت از این داشت دقایقی قبل یکی از همسایه ها با شنیدن صدای فریاد کمک خواهی زن همسایه موضوع را به ماموران پلیس خبر می دهد.

 

مرد همسایه به مأموران پلیس گفت: داخل حیاط خانه ام بودم که فریادهای زن همسایه به گوشم رسید که مدام می گفت «شوهرم را کشت». پس از شنیدن فریاد کمک خواهی از خانه ام بیرون آمدم که دیدم مردی هراسان در حالی که چاقوی خونینی در دست داشت سراسیمه از خانه همسایه خارج شد و فرار کرد. همراه همسایه ها تصمیم گرفتیم او را دستگیر کنیم، اما مرد چاقو بدست ما را تهدید کرد و در نهایت هم از محل گریخت.

 

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش های لازم کارآگاهان تحقیقات میدانی خود را درباره این حادثه آغاز کردند. یکی از اعضای خانواده مقتول در توضیح ماجرا گفت: قاتل، برادر زن سابق مقتول است و ایرج نام دارد. شاهین چند سال قبل ازدواج کرد اما پس از مدتی با همسرش اختلاف پیدا کرد. اختلاف آنها روز به روز بیشتر شد به طوریکه مدتی قبل از هم جدا شدند. پس از این شاهین ازدواج مجدد کرد و دوباره زندگی تازه ای شروع کرد. او در این مدت با خانواده همسر سابقش اختلاف داشت تا اینکه دقایقی قبل ایرج به در خانه مان آمد و گفت قصد دارد با شاهین صحبت کند و شاهین هم به جلوی در رفت. هنوز لحظاتی نگذشته بود که صدای درگیری آنها را شنیدم که ایرج می گفت «تو زندگی خواهرم را خراب و او را بدبخت کردی». در گیری آنها کم کم بالا گرفت و هر دو به داخل حیاط خانه آمدند که ایرج ناگهان با چاقویی که همراه داشت ضربه ای به شاهین زد و او را به قتل رساند. من بلافاصله با داد و فریاد از همسایه ها درخواست کمک کردم و ایرج هم به سرعت از خانه خارج شد و گریخت.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه مأموران در تلاشند تا قاتل فراری را دستگیر و راز این قتل را بر ملا کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/01/21
قتل نفس بزرگترین جرمه.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.