2020/12/02
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر
قتل هولناک مرد موبایل فروش

قتل هولناک مرد موبایل فروش

3 پسر جوان که قصد داشتند از موبایل فروشی سرقت کنند مرد فروشنده را با ضربه چاقو از پا درآوردند.

دوات آنلاین-سه پسر جوان که به بهانه خرید گوشی تلفن همراه صاحب یک مغازه موبایل فروشی را در اسلامشهر به طرز دلخراشی به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند.

 

به گزارش ایران، این حادثه هولناک صبح جمعه هشتم فروردین در خیابان کاشانی اسلامشهر رخ داد. زن جوانی که در حال عبور از مقابل یک مغازه فروش تلفن همراه بود صدایی از داخل مغازه شنید که انگار مردی با ناله درخواست کمک می کرد.

 

زن جوان با دیدن کرکره نیمه باز مغازه به ماجرا مشکوک شد و به فروشنده مغازه دیگری که آن طرف خیابان بود موضوع را خبر داد. سپس آنها با کمک دو مرد دیگر وارد مغازه شدند اما به محض ورود با پیکر خونین و نیمه جان پسر جوانی رو به رو شدند که از ناحیه گردن با ضربه کارد زخمی شده بود.

 

با اعلام ماجرا به پلیس و اورژانس پسر۲۷ ساله به نام فرشاد به بیمارستان منتقل شد. با حضور ماموران پلیس در محل و بررسی دوربین های مداربسته مغازه مشخص شد ساعتی قبل دو پسر جوان وارد مغازه شده و پس از مجروح کردن فرشاد و سرقت تلفن های همراه موجود در مغازه از محل گریخته اند.

 

این در حالی بود که یکی از همدستانشان نیز بیرون مغازه ایستاده و مراقب اطراف بود.

 

بدین ترتیب بلافاصله ردیابی ها آغاز و ساعتی بعد هر سه متهم دستگیر شدند. این در حالی بود که فرشاد نیز به علت شدت خونریزی در بیمارستان جان باخت.

 

یکی از متهمان که ۲۲ ساله و ساکن پرند است ضمن اعتراف به قتل فرشاد گفت: با دو نفر از دوستانم که اهل اسلامشهر هستند تصمیم به سرقت گرفتیم . شب قبل از حادثه با فرشاد تماس گرفتیم و گفتیم می خواهیم تلفن همراه بخریم اما او گفت به خاطر شرایط فعلی و ممنوعیت فعالیت اصناف به دلیل شیوع کرونا کار نمی کند. به سختی او را راضی کردیم و مبلغی هم پول به عنوان بیعانه به حسابش ریختیم قرار شد ساعت 8 و نیم صبح جمعه به مغازه برود و ما هم به آنجا برویم. وقتی رسیدیم کرکره را تا نیمه پایین کشید و بعد گوشی تلفن را به ما داد اما در همین موقع من یک ضربه با چاقو به گردنش زدم و گفتم هرچه تلفن گرانقیمت در مغازه داری بیاور.  او دستگاه شوکر داشت می خواست از خودش دفاع کند که من یک ضربه عمیق تر به گردنش زدم و شاهرگش پاره شد بعدهم تلفن ها را داخل کیسه ریختیم و فرار کردیم.

 

سرهنگ سرپناه ، معاونت اجتماعی غرب استان تهران با تأیید این خبر به «ایران» گفت: متهم اصلی این پرونده ساکن پرند بوده اما دو همدستش بومی اسلامشهر هستند و هیچکدام سابقه سرقت یا شرارت نداشته اند. متهمان مدعی شدند فقط با انگیزه سرقت چنین نقشه ای کشیده بودند و با توجه به تعطیلی مغازه ها و خلوتی خیابان فکر نمی کردند به این سرعت دستگیر شوند.

 

در حال حاضر نیز هرسه متهم بازداشت بوده و اموال مسروقه نیز از آنان کشف شده است. تحقیقات بیشتر درباره جزییات این جنایت ادامه دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.