2020/03/30
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين
حكم اعدام برای نظافتچی شیطان‌ صفت

حكم اعدام برای نظافتچی شیطان‌ صفت

شاکی: متهم ناگهان به من حمله كرد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد. در یك لحظه از غفلت او استفاده كردم و خودم را به پنجره رساندم و از مردم كمك خواستم.

دوات آنلاین-جوان نظافتچی كه پیرزنی را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داده بود، بعد از محاكمه با رای دادگاه به اعدام و پرداخت دیه محكوم شد.

 

به گزارش جام‌جم، اسفند سال گذشته، سر و صدای پیرزن 70 ساله در یكی از كوچه‌های بلوار اشرفی اصفهانی توجه همسایه‌ها را به خود جلب كرد و به كمك او رفتند. زمانی كه همسایه‌ها وارد خانه پیرزن شدند، نظافتچی خانه را در حالی دیدندكه قصد داشت با ضرب و جرح پیرزن را ساكت كند. در ادامه او را دستگیر كردند و تحویل ماموران كلانتری دادند.

 

پیرزن در طرح شكایت خود گفت: برای انجام كارهای خانه‌تكانی شب عید، از یك شركت، نظافتچی درخواست كردم و صبح روز حادثه این جوان به خانه ما آمد. كمی كه كار كرد، ناگهان به من حمله كرد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد. در یك لحظه از غفلت او استفاده كردم و خودم را به پنجره رساندم و از مردم كمك خواستم، اما این جوان گلویم را فشار داد و كتكم زد تا ساكتم كند. اگر همسایه‌ها سر نمی‌رسیدند شاید او من را می‌كشت.  متهم در بازجویی‌ها، اتهام خود را انكار كرد؛ در حالی كه پزشكی قانونی آثار ضرب و جرح و آزار و اذیت را تایید كرد.

 

پرونده برای رسیدگی به دادگاه كیفری یک استان تهران ارجاع شد. متهم در دادگاه در دفاع از خود گفت: اتهام خود را قبول ندارم. من برای اولین بار بود به خانه كسی می‌رفتم و این خانم با ظاهر نامناسب در خانه بود. برای همین وسوسه شدم و با او ارتباط برقرار كردم، اما اكراه و اجباری در كار نبود. وقتی به پیرزن گفتم دستمزد من را بدهد او داد و بیداد راه انداخت و این اتهام را به من نسبت داد.

 

قضات دادگاه بعد از بررسی محتوای پرونده متهم را به اتهام تجاوز به عنف به اعدام و به اتهام ایراد ضرب و جرح به پرداخت دیه محكوم كردند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.