2020/08/03
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۳ مرداد
دوئل مرگبار 2 رقیب عشقی

دوئل مرگبار 2 رقیب عشقی

متهم: با هم دعوایمان شد. ابتدا با سنگ و چوب به سرش ضربه زدم و وقتی روی زمین افتاد با بند كاپشن خودش خفه‌اش كردم. بعد از فرار قصد داشتم با شیوا ازدواج كنم و از ایران فرار كنیم.

دوات آنلاین-مرد جوشكار كه در پی دوئل عشقی با كارگر ساختمانی او را در بوستان چیتگر خفه كرده بود، بازداشت شد.

 

به گزارش جام‌جم، اوایل دی امسال یكی از ماموران كلانتری عوارضی با بازپرس رحیم دشتبان، كشیك قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و خبر داد كه جسد مرد جوانی در بوستان چیتگر پیدا شده كه به نظر می‌رسد به قتل رسیده باشد. بررسی‌ها نشان داد او بر اثر خفگی به قتل رسیده و عامل یا عاملان جنایت، ضربه‌هایی با سنگ به سر وی زده‌اند كه آثار لكه‌های خون روی سر مقتول و نیز سنگی كه در كنار وی افتاده بود، وجود داشت.

 

ماموران در ادامه دریافتند مقتول، كارگر یكی از ساختمان‌های در حال احداث در حوالی بوستان چیتگر بوده است. ماموران از دوستان و همكاران مقتول تحقیق كردند كه معلوم شد مقتول با فردی به نام فرزین اختلاف‌هایی داشته و آخرین بار نیز قرار بوده با او ملاقاتی داشته باشد. همین سرنخ كافی بود كه ماموران اطمینان یابند كه این فرد در جنایت نقش داشته كه او به عنوان تنها مظنون به قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. این در حالی بود كه معلوم شد فرزین و مرد كشته شده هر دو در ارتباط دوستی با یك دختر بوده‌اند. دختر جوان شناسایی شد و در اداره دهم پلیس آگاهی تهران مورد تحقیقات قرارگرفت كه معلوم شد او مدتی پیش از مقتول جدا شده و با فرزین ارتباط دوستی داشته، اما مقتول از وی می‌خواسته كه دوباره نزد وی بازگردد كه همین موضوع باعث اختلاف مقتول و فرزین شده بود.

 

 در ادامه دختر جوان با فرزین قرار گذاشت و وقتی متهم به قتل در محل حاضر شد ماموران او را دستگیر كردند. متهم دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه دهم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در جریان تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: جوشكار ساختمان هستم، مدتی پیش با شیوا كه همشهری‌ام بود آشنا شدم و ارتباط دوستی‌مان شكل گرفت. حتی می‌خواستم با بهتر شدن شرایط‌مان با هم ازدواج كنیم، اما از یك ماه پیش متوجه شدم شیوا با مرد دیگری ارتباط دوستی داشته و آن مرد حاضر نیست از او جدا شود. با مرد جوان در پارك چیتگر قرار گذاشتم. او به محل قرار آمد و با هم دعوایمان شد. ابتدا با سنگ و چوب به سرش ضربه زدم و وقتی روی زمین افتاد با بند كاپشن خودش خفه‌اش كردم. بعد از فرار قصد داشتم با شیوا ازدواج كنم و از ایران فرار كنیم.

 

 مرد جوشكار به اتهام مباشرت در قتل عمدی از سوی بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی پایتخت شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.