2021/09/24
۱۴۰۰ جمعه ۲ مهر
دیباچه
قتل داماد افغان به‌دلیل رابطه سیاه با مادرزن

قتل داماد افغان به‌دلیل رابطه سیاه با مادرزن

این مرد توسط پلیس افغانستان دستگیر شد و به زودی محاکمه می‌شود.

دوات آنلاین-روابط سیاه و غیراخلاقی در همه کشورهای جهان مسبب قتل و جنایت می‌شود. این بار مردی در افغانستان وقتی از رابطه همسر و دامادش مطلع شد داماد را به قتل رساند.

 

رکنا نوشت: قاتل بی رحم پس از بازگشت از محل کارش با صحنه ای وحشتناک از همسر و دامادش در خانه مواجه شد که موجب بروز این جنایت هولناک شد.

 

متهم در اعترافات خود گفت: زمانی که به خانه آمدم همسر و دامادم را در وضعیت بدی دیدم به همین خاطر با فریاد به سمتشان رفتم و پس از ضرب و شتم دامادم را با اسید سوزاندم و با چاقو بدنش را سلاخی کردم.

 

وی در ادامه افزود: همسرم شاهد این جنایت بی رحمانه بود که ناغافل برای فرار از مرگ پا به فرار گذاشت و به بیرون از خانه رفت و از همسایه ها درخواست کمک کرد که وقتی دوستان و همسایه ها به داخل خانه آمدند مرا در حالی که سر بریده شده دامادم در دستانم بود مشاهده کردند.

 

در جریان تحقیقات پلیسی مشخص شد که قربانی و همسر متهم از مدت ها قبل با یکدیگر در رابطه بودند و بارها با همدیگر رابطه شوم برقرار کرده بودند که روز حادثه بازگشت نابهنگام متهم از محل کار راز آن ها را فاش کرد.

 

در حال حاضر متهم در بازداشت است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.

 

حراج اول ماه اسنپ مارکت
پوشاک با سلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.