2020/03/31
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
بیوگرافی کامل حدیثه تهرانی بازیگر نقش شیوا در  سریال وارش

بیوگرافی کامل حدیثه تهرانی بازیگر نقش شیوا در سریال وارش

حدیثه تهرانی در سریال وارش نقش شیوا را بازی کرده‌ است. بیوگرافی او را بخوانید :

دوات آنلاین-حدیثه تهرانی بازیگر جوان کشورمان که نقش شیوا را در سریال وارش بازی کرده متولد سال 63 در تهران  و از جمله بازیگرانی است که این حرفه را به صورت آزاد آموخته است.

 

از مامایی تا بازیگری

حدیثه تهران تحصیلات دانشگاهی‌اش را در شته مامایی به پایان رساند و علاقه زیادش به بازیگری باعث شد تا  یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده‌ است.

 

حدیثه تهران فعالیتش را از سال 89 شروع کرد و خیلی زود نیز وارد تلویزیون شد.

 

از جمله کارهای مطرح این هنرمند فیلم  شکلات داغ و سریال‌های به کجا چنین شتابان، خوش‌نشین‌ها و آسمان همیشه ابری نیست است.

بیوگرافی کامل حدیثه تهرانی بازیگر سریال وارش

همسر حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی در بهمن سال ۱۳۹۴ با کیان مقدم ازدواج کرد.

 

کیان مقدم همسر حدیثه تهران از خوانندگان معروف ایرانی است که در حوزه موسیقی فعالیت زیادی دارد. او فعالیتش را در حوزه موسیقی از 12 سالگی با نواختن سه تار آغاز کرد. از معروف‌ترین آلبومهای او عصرها به یاد تو است.

 

کیان مقدم هرچند نوازندگی را با سه تار آغاز کرد اما با گیتار ادامه داد و یکی از حرفه‌ای ترین نوازندگان گیتار در ایران است. او در صدابرداری هم فعالیت دارد.

 

این زوج هنوز فرزندی ندارند. حدیثه تهرانی می‌گوید عاشق سفر است و دوست دارد با همسرش همه جای دنیا را ببیند. آنها اوقات فراغت خود را با خانواده سپری می‌کنند و بسیار سفر می‌روند. 

 

شیوا در سریال وارش

شخصیت شیوا در نیمه دوم سریال وارش و در زمان بزرگسالی جاوید و یوسف وارد می‌شود. او دختری نقاش است که اولین برخوردش با یوسف زمانی است که در حال نقاشی از او است اما یوسف به شیوا این اجازه را نمی‌دهد. 

 

شیوا و یوسف در ابتدا با هم مشاجراتی دارند و در ادامه برای این شخصیت اتفاقاتی رخ می‌دهد.

 

فیلم‌های سینمایی حدیثه تهرانی

خانم تهرانی تا به حال در فیلم‌های سینمایی زیر بازی کرده است: 

عشقولانس (۱۳۹۵)/ پانسیون دختران (۱۳۹۳)/ وام عسل (۱۳۹۳)/ لارستان ۶:۳۰ دقیقه بامداد (فیلم تلویزیونی)/ دریاچه ماهی (۱۳۹۵) (کارگردان: مریم دوستی)

بیوگرافی کامل حدیثه تهرانی بازیگر سریال وارش

سریال‌های حدیثه تهرانی

حدیثته تهرانی در سریال های زیر حضور داشته است:

به کجا چنین شتابان/ خوش‌نشین‌ها/ آسمان همیشه ابری نیست / شاید برای شما هم اتفاق بیفتد/ معراجی‌ها/ برابر با اصل/ آقا و خانم سنگی /دیوار شیشه ای/ وارش

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.