2019/11/15
۱۳۹۸ جمعه ۲۴ آبان
معرفی کامل سریال وارش ؛خلاصه داستان و بازیگران

معرفی کامل سریال وارش ؛خلاصه داستان و بازیگران

سریال وارش سریالی تاریخی و عاشقانه است. خلاصه داستان و اسامی بازیگران آن در این مطلب آمده است.

دوات آنلاین-سریال وارش با موضوع تاریخی و عاشقانه سریالی است که می‌تواند در جذب مخاطب بسیار موفق عمل کند. معرفی کامل این سریال را بخوانید.

 

سریال وارش را احمد کاوری کارگردانی کرده است. احمد کاوری پیش از این سریال دختر گمشده را که مینی سریالی در 7 قسمت بود و در زمستان سال 97 از شبکه سه پخش شد، کارگردانی کرده بود.

معرفی کامل سریال وارش ؛خلاصه داستان و بازیگران

خلاصه داستان سریال وارش

سریال وارش یک درام پرفراز و نشیب تاریخی و عاشقانه و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست نویسنده مطرح آمریکایی است.

 

داستان مجموعه از دهه 30 روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد.

 

در خلاصه داستان این سریال آمده: یارمحمد براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى داند ماهیگیرىِ آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى زند و مقابل تراب مى ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى بندد و به تراب جواب رد مى دهد. تراب نقشه اى مى چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچکس انتظارش را نمى کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم ها را به هم پیوند مى زند.

معرفی کامل سریال وارش ؛خلاصه داستان و بازیگران

سریال وارش چند قسمت است

این سریال که قبلا بهترین سال‌های زندگی ما نام داشت و سپس اسن آن به وارش تغییر کرد در 34 قسمت ساخته شده و پخش می‌شود و درباره این که آیا وارش فصل دوم هم خواهد داشت یا نه تاکنون صحبتی نشده است.

معرفی کامل سریال وارش ؛خلاصه داستان و بازیگران

بازیگران سریال وارش

علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، پیام احمدی نیا، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در این سریال بازی کرده‌اند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.