2020/07/08
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
3 ماه بی‌خبری از زهرا حسینی شیرازی، ازدختر گمشده هنوز اثری نیست

3 ماه بی‌خبری از زهرا حسینی شیرازی، ازدختر گمشده هنوز اثری نیست

پلیس می‌گوید به تحقیقات برای یافتن زهرا حسینی شیرازی دختر 2 ساله ادامه می‌دهد.

دوات آنلاین-زهرا حسینی شیرازی 2 ساله  از 3 ماه پیش گم شده اما هنوز اثری از او نیست و تحقیقات پلیس برای یافتن این کودک ادامه دارد.

 

باشگاه خبرنگران نوشت: این دختر ۲۱ ماهه به نام زهرا حسینی شیرازی  در اواخر شهریور ۹۸، از مقابل منزلشان در منطقه قلعه نو شهرری مفقود شد و از آن روز نیروی انتظامی و حتی سازمان هلال احمر نیز برای یافتن این کودک دست به کار شدند.

 

ابتدا این فرضیه مطرح شده که زهرا در کانال آبی که در نزدیکی خانه‌شان وجود دارد افتاده است که با اعزام تیم‌های عملیاتی سازمان‌های هلال احمر و آتش نشانی به این کانال جست‌وجو‌ها برای یافتن او به نتیجه نرسید.

 

سپس بحث ربایش وی بر سر زبان‌ها آمد و با بررسی پلیس مشخص شد که موضوع ربوده شدن زهرای ۲ ساله صحت ندارد.

 

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در آخرین اظهارات خود در خصوص این پرونده گفته بود که با بررسی فیلم‌های به دست آمده از دوربین‌های مداربسته تا به این لحظه به این نتیجه رسیده ایم که بحث ربایش کودک مطرح نیست چرا که در فیلم‌ها معلوم است کودک با پای خودش از محل دور می‌شود و کسی او را نمی‌برد.

 

وی افزود: در صحبت‌هایی که با خانواده کودک شده است خانواده مظنون به فرد خاصی نیستند و همچنین خود پدر و مادر این فرزند دارای سابقه کیفری نمی‌باشند.

 

این در حالی است که پدر زهرا حسینی با بیان اظهاراتی مدعی شده که فرزند من توسط فرد یا افرادی ربوده شدند.

 

او گفت: من فکر می‌کنم یک رهگذر زمانی که داشته از سر کوچه رد می‌شده یک لحظه چشمش به زهرا افتاده و به بهانه دادن خوراکی یا نشان دادن تلفن‌همراه، او را به سمت خودش کشانده است. حالا دیگر شکی ندارم زهرا را ربوده‌اند. البته زهرا دختری بود که حتی بغل فامیل هم نمی‌رفت و نمی‌دانم چه شده با آن فرد غریبه همراه شده است.

 

پس از گذشت حدود ۳ ماه از ناپدید شدن زهرای ۲ ساله، تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد و تا کنون اثری از او وجود ندارد و وی پیدا نشده است.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1398/08/21
خدایا خودت کمک کن.یا امام زمان شما از همه چیز اگاهید .این طفل معصوم .زهرا کوچولوی ناز رو با عنایات خودتون به خانوادش برگردونید .انشالله دل همه با پیدا شدن زهرا بزودی شاد میشه
ناشناس 1398/08/21
خدایا رحم کن به پدر و مادرش تا هر چی زودتر زهرا کوچولو پیدا بشه .در پناه خودت حفظش کن تا سالم باشه .به حق امام رضا که ضامن آهو بود. انشاالله
ناشناس 1398/09/07
عزیزم.هنوز خبری ازش نشده؟کدوم ادم از خدا بی خبری .ادم پلیدی،بچه رو برده؟اگه این پیام من رو میبینه بدونه که واقعا خیلی ادم پستی هست که یه بچه رو از مادرش و پدرش و خواهر و برادرش دور کرده وزندگیشون رو نابود کرده .انشالله خیر نبینه .
ناشناس 1398/10/04
تصورشم وحشتناکه خدا ذلیلشون کنه این بی وجدانا گناه داره طفل معصوم چقدر ترسیده دلتنگ شده خدایا خودت کمک کن
الی 1398/10/04
خدا کمکش کن این طفل معصوما قربونش بدم زودتر بیا زهرا جان

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.